example-top-banner

Новини

22.04

206

Будуємо замки з піску!

Можна побудувати неприступні вежі, палаци для принцес, прикрасити їх всілякими візерунками, захистити річками та озерами.

Терапевтичний ефект пісочних ігор доведений дитячими психологами.Через взаємодію рук з піском і водою дитина може матеріалізувати свої страхи і вивести їх зі своєї підсвідомості.

А гіперактивним діткам ігри з піском допомагають скинути надмірне психомоторне збудження і направити енергію в мирне русло.

Крім того, ліплення з піску розвиває художні здібності, просторове мислення, велику і дрібну моторику, координацію рухів.

Що ліпити ? Варіантів безліч, причому як стандартних будов, так і тих, які підкаже фантазія. Не бійтеся експериментувати!

Яскравий і зручний ігровий набір «Візок Сливка» від торгової марки Battat припаде до душі і хлопчикам, і дівчаткам.Легкий об'ємний кузов вміщає безліч аксесуарів для гри з піском: відерце, лопатку, граблі, сито для піску, кораблик і пасочки різних форм.Складайте все в візок і вирушайте на пляж! Зручна ручка і великі колеса допоможуть малюкові без проблем везти візок по піску.Дитина буде в захваті від такого набору химерних пасочок та аксесуарів життєрадісних теплих відтінків!


Набір для гри з піском і водою «Сонячний День » від торгової марки Battat включає все необхідне для будівлі казкових пісочних замків!Відерце висотою 23 см, лопатка, граблі та сито для піску стануть для дитини кращими помічниками у величезній пісочниці під назвою «пляж».Чотири яскраві пасочки допоможуть додати чарівним палацам неповторний дизайн, а флюгер і машинка-самоскид зроблять цю гру по-справжньому захоплюючою! І все це багатство зручно упаковано в прозору пляжну сумку на блискавки.