Новини

17.04

187

Angry Birds - улюблені іграшки малюків і дорослих!

Пригоди Птахів, у яких шкідливі Свині вкрали яйця, відкрили нову сторінку в історії розваг.

Ця захоплююча забава розвиває абстрактне мислення, реакцію, окомір та дає перші поняття про закони фізики, правила руху тіл в просторі тощо. А найцікавішим є те, що полювати за шкідливими поросятами тепер можна в реальності!

Випущена серія ліцензійних іграшок Angry Birds, які користуються великим попитом у покупців дитячих магазинів. З 1 квітня по 1 липня рогатки, інтерактивні набори, м'які іграшки та брелоки Angry Birds можна придбати зі знижкою до 35%!

Ігрові набори Angry Birds з рогаткою - це чудова можливість відволіктися на час від комп'ютера або телефону і пограти в рухливу цікаву гру вдома або на вулиці.

Пташки для стрільби є двох видів - плоскі липкі і круглі «машемси» з м'якої прозорої гуми високої якості з рідким наповнювачем всередині. Наприклад , в набір «Рогатка з машемсами» входять всі п'ять головних Сердитих Птахів - їх можна стискати, розтягувати і кидати.

Машемси ANGRY BIRDS. Дізнайся більше!

Просто розташуй Пташку на рогатці, прицілься і запускай в мішень - все, як в улюбленій грі Angry Birds! Крім наборів з рогаткою, в арсеналі стрільби є влучний м'яч - лизун у вигляді одного з персонажів. Він легко прилипає до гладких поверхонь і розпливається. Діти отримають масу задоволення від спільної веселої гри.

В інтерактивному наборі «Влучні Пташки» боротьба із лихою Свинкою стає ще більш захоплюючою і непередбачуваною! Свинка оснащена спеціальними світловими датчиками і постійно тікає від переслідування. Траєкторія руху Свинки залежить від форми і розміру поверхні, по якій вона рухається. Коли Свинка під'їжджає до самого краю столу - вона тут же ухиляється і їде в іншу сторону! У цій грі можна застосувати на вибір два способи полювання - «Класичний» та «Навмання». Щоб розстріляти Свинку у тебе є 4 м'які Пташки, але неможливо вгадати від скількох ударів Свинка буде повалена. Виграє той, чий кидок Пташкою таки переможе Свинку!

Ви можете використовувати унікальні сили сердитих Пташок не тільки для стрільби по жадібним Свинкам.

Прекрасним подарунком для шанувальників гри Angry Birds стануть великі м'які іграшки розміром з подушку 25 см. Красиві та яскраві іграшки - антистрес мають чарівний релаксуючий ефект: вони приємні на дотик і наповнені дрібними гранулами полістиролу. Стискайте їх, кидайтеся у друзів, як в грі або просто відпочивайте в обіймах з улюбленою Пташкою.

М'які іграшки розміром трохи менше - 12 см, розважать оригінальними звуками і приємною компанією улюблених персонажів.

Не все ж Сердитим Птахам літати і заряджати себе в рогатки! Зберіть всю колекцію улюблених Пташок - червону, жовту, білу, чорну, блакитну і, обов'язково, зелену Свинку Стеллу!

Колекціонуйте Пташок для прикраси дитячої спальні, машини або, навіть, робочого кабінету!

М'які іграшки ANGRY BIRDS. Дізнайся більше!