Новини

15.03

230

Підсумки конкурсу Мамина казка або Казка про маму

мама и малыш 2Ось і настав час підвести підсумки конкурсу „Мамина казка або Казка про маму” що був оголошений до свята 8 березня.

До нас надійшло багато робіт з усіх куточків України від ласкавих та ніжних матусь, їх розумних та добрих діточок, та, навіть, одна казка була надіслана нам від турботливого та чуйного батька.

мама рукиДякуємо всім учасникам конкурсу за ваші чудові, яскраві, повчальні та розумні казки. Читаючи твори, що надходили на конкурс, ми відчували тепло ваших сердець, адже материнська любов до дитини й дитяча любов до матері – найцінніше що є на світі, найкраще, що є в житті кожної людини.

Для нас було дуже складно обрати переможців конкурсу, адже у кожну казку було вкладено душу, любов та ніжність, та все ж ми визначилися.

мама и малышПереможницею конкурсуМамина казка” оголошується Маркова Людмила з міста Миргород яка надіслала до нас три неперевершені, надзвичайно емоційні казки „Що таке щастя”, „Квітка Добра” та „Чому Сова вдень спить”. Твори Людмили дуже відверті, повчальні, зворушливі, сповнені материнської любові та ніжності.

Заохочувальний приз від „Будинку іграшок” отримує Світлана Фалілеєва з міста Київ, за чудову динамічну казку „Маленька пригода Пухнастого Хвостика”.

Дякуємо Вам, шановні матусі, ви – найкращі казкарки в світі!

мама и сынПереможцем конкурсуКазка про маму” стає Олександр Петров з міста Львів. Олександру 13 років, та не дивлячись на свій юний вік, він вразив нас надзвичайно глибокою та мудрою казкою про силу материнської любові. Дякуємо Олександре за такій серйозний твір, що допомагає замислитися над власним життєвим шляхом навіть дорослих!

девочка с бабочкамиЗаохочувальні призи від „Будинку іграшок” отримують Аліна з міста Бровари (12 років), яка надіслала на конкурс легку та сонячну „Казку про фей” та Єфремова Анастасія з Донецької області (11 років), яка не тільки створила надзвичайно ніжну казку про маму, а ще й намалювала та надіслала нам чудовий яскравий малюнок.

папа и малышСеред татусів переможцем конкурсуКазка про маму” став Борислав Леськів з міста Львів, який надіслав на конкурс казку „Як котик впіймав сонце”. Пан Борислав - єдиний батько який взяв участь у конкурсі, тож його перемога беззаперечна!

2Ще раз хочемо подякувати всім матусям, татусям, хлопчикам та дівчатам хто надсилав нам свої чудові казки! Ми дуже вдячні вам за участь, ваші твори неперевершені, а ви – справжні талановиті казкарі!

Шановні переможці! Протягом тижня, з 15 по 19 березня 2010 року, ми зв’яжемося з вами щоб уточнити спосіб, в який вам будуть передані подарунки за перемогу в конкурсі та привітання від ТМ „Будинок іграшок”.