Новини

15.03

1890

Відкриття нового магазину мережі в Дніпропетровську

Дніпропетровськ - один з мегаполісів України що активно розвивається, великий промисловий і діловий центр України. Цей чудовий, яскравий і енергійний мільйонник не тільки чудове місто, але й центр всієї індустрії Наддністрянщини.

наб

А з 5 березня 2010 року в Дніпропетровську буде ще більше радості й світла, дитячих посмішок і щасливих батьківських очей – у місті відкрився магазин мережі «Будинок іграшок».

 

33

Дніпропетровськ - рідне місто для багатьох відомих особистостей, серед яких імператори та філософи, містобудівники, президенти й політики, музиканти і спортсмени. Щиро сподіваємося, що за допомогою найкращих іграшок привезених нами з усього світу та представлених у новому магазині «Будинок іграшок» з малюків Дніпропетровська зростатимуть нові видатні особистості, всебічно розвинені індивідуальності, добрі, розумні, чудові люди, які прославлять своїми справами це стародавнє місто й всю Україну.

1

У магазині «Будинок іграшок», що відкрився за адресою вул. Нижньодніпровська, 17, ТЦ «Караван» ви знайдете чудові іграшки, разом з якими кожен малюк із задоволенням буде пізнавати навколишній світ, відкривати в собі несподівані таланти й дарувати своїм близьким багато радості та щастя. Дорослі в нашому магазині знову відчують себе дітьми, адже саме тут можна поринути в чудовий, яскравий і різнокольоровий іграшковий світ, відчути себе щасливим і безтурботним малюком і хоча б на якийсь час забути про дорослі проблеми.

555е

Книжки та машинки, настільні ігри і конструктори, м'які іграшки й ляльки - у нашому магазині ви знайдете все, що необхідно для щасливого дитинства й всебічного розвитку вашої дитини, а привітні та ввічливі продавці обов'язково допоможуть вам визначитися з вибором чудового подарунка.

открытие

Завжди з радістю чекаємо на вас у нашому новому магазині «Будинок іграшок» за адресою Дніпропетровськ, вул. Нижньодніпровська, 17, ТЦ «Караван»!