Новини

02.05

228

Акція Табель для першокласників!

Нагадуємо, що в мережі „Будинок іграшок” та „Дитячий світ” триває акціяТабель”, умови дії якої полягають в тому, що Ваші маленькі учні можуть заробити знижку на улюблену іграшку власними знаннями!

 табель

Приносьте табель, який отримала у школі Ваша дитина та отримуйте знижку на рівні середнього балу.

Знижка за балом табелю СУМУЄТЬСЯ зі знижкою дисконтної картки „Будинок іграшок” та „Дитячий світ”!

Ваш маленький розумник старанно навчався весь рік, закінчив 1-й клас, та не отримав табеля? Ніяких проблем! Вашим табелем буде робочий зошит дитини.

 

Приходьте у будь-який магазин мережі „Будинок іграшок” та „Дитячій світ”, приносьте робочий зошит своєї дитини за 1-й клас у якому Ваша  вчителька залишила свій схвальний відгук та гарантовано отримуйте знижку -10%!

Якщо Ви власник картки постійного клієнта мережіБудинок іграшок” та „Дитячій світ”, знижка за карткою сумується зі знижкою за зошитом:

  • знижка за Вашою карткою постійного клієнта становить 5%, до них додаються 10% знижки за робочим зошитом дитини - Ви отримуєте знижку -15%.
  • знижка за Вашою карткою постійного клієнта становить 8%, до них додаються 10% знижки за робочим зошитом дитини - Ви отримуєте знижку -18%.
  • знижка за Вашою карткою постійного клієнта становить 10%, до них додаються 10%  знижки за робочим зошитом дитини - Ви отримуєте знижку -20%.

 

Пропозиція діє з 25.04 до 30.06.2013 року.