Новини

28.02

223

Відкриття магазину в Житомирі

Нарешті здійснилася давня мрія нашої компанії – 25 лютого 2010 року ми відкрили новий магазин в Житомирі, одному з найдавніших міст України.

14 

Полісся... Чарівний, мальовничий куточок на північному заході України. Оспіване піснями і народними сказаннями, воно й зараз надихає художників і письменників.

герб ЖитомираУ цьому поетичному краї, на скелястому березі ріки Тетерів, розташований стольний град Житомир, у самій назві якого символічно переплелись слова "жито" й "мир".

Ці прості, але такі потрібні кожній людині слова відображають прагнення жителів цього міста до праці й мирного життя. Свідоцтвом миру та згоди є герб Житомира - гостинно відкриті міські ворота.

Ми щиро дякуємо Житомиру за гостинність та сподіваємося, що відкриття нашого магазину в цьому чудовому місті допоможе батькам-житомирянам легко та із задоволенням обирати іграшки для своїх улюблених малюків.

 

22 

Адже в магазині «Будинок іграшок», що відкрився за адресою вул.Київска, 77, ТРК «Глобал.UA»  ви знайдете справді найкращі іграшки з усього світу, разом з якими дитина пізнаватиме навколишній світ, відкриватиме в собі несподівані таланти та даруватиме своїм близьким багато радості та щастя.

 31

 Книжки та машинки, настільні ігри та конструктори, м’які іграшки і ляльки – в нашому магазині ви знайдете все, що необхідно для щасливого дитинства та всебічного розвитку вашій дитині, а привітні та ввічливі продавці обов’язково допоможуть визначитися з вибором найкращого подарунку.

21 

Завжди з радістю чекаємо на вас у нашому новому магазині «Будинок іграшок» за адресою Житомир, вул.Київська, 77, ТРК «Глобал.UA»!

14 

Є новини і в мережі магазинів Києва. Після ремонту, чепурний, гарний, з новими силами та чудовими іграшками відкрився магазин «Будинок іграшок» за адресою Велика Васильківська (Червоноармійська), 132, а на початку березня чекайте на грандіозне відкриття нового магазину «Будинок іграшок» в ТЦ «КубіК», за адресою вул.Малишка, 3-В (ст.м.Дарниця). І це ще не все, адже цього року ми приготували багато приємних сюрпризів для наших чудових клієнтів!