Новини

19.04

167

Furby - новинка 2013!

Представляємо Вашій увазі новинку 2013 року - інтерактивну іграшку Фербі!

 

Furby вміє розмовляти, співати, танцювати, і навіть жартувати, у нього рухаються брови, вушка і ротик!

Тепер в очі Furby вбудовані LED-дисплеї, а в лексиконі Фербі достатній запас слів і фраз, які він відтворює з різним тембром та інтонацією.

 

Наприклад, він реагує вигуками, коли Ви торкаєтеся до нього, коли чує Ваш голос, музику, бачить іншого Furby або iPhone.

При цьому Ви не завжди будете знати, якою фразою відреагує іграшка на Ваші дії або голос - це робить ефект «спілкування» з нею більш реалістичним.

 

Інтерактивний домашній вихованець відповість Вам взаємністю на теплі й ніжні почуття, він буде радіти і сміятися від задоволення, якщо почухати його за вушком.Але не варто забувати, що від нестачі уваги і турботи малюк буде сумувати і повісить вушка.

Також малюк Фербі дуже засмутиться, якщо Ви будете смикати його за хвіст: іграшки нового покоління настільки розумні, що самі вчать малюків дбайливому поводженню з ними!

 

Фербі швидко навчається і змінюється як жива істота, саме Ви зможете навчити його новим фразам і нових реакцій на ваші дотики. Завдяки цій особливості у Вас завжди буде свій неповторний Furby, не схожий за характером, інтелектом і поведінкою на інших «мохнатиків», адже його навчили саме Ви!

 

Малюки Furby дуже товариські, при зустрічі вони швидко пізнають один одного, починають спілкуватися, співати, танцювати, і навіть жартувати! Це дуже забавно - спостерігати, як спілкуються дві абсолютно різні електронні «особистості».

 

Чим більше Ви розмовляєте зі своїм Furby і займаєтеся його навчанням, тим більш балакучим він стає. Якщо ж з ним не спілкуватися довгий час, він занудьгує, почне розмовляти сам із собою, а потім і зовсім засне.

 

Можливість керування плюшевим роботом за допомогою смартфона – головна «фішка» нового покоління Furby. Завдяки спеціальному додатку для керування роботом Furby iOs, розробленим для Apple iOS і Android, з Фербі можна дистанційно розмовляти, давати команди і «годувати».

У додатку велике «меню» віртуальних продуктів харчування (більше 100 готових страв і 60 інгредієнтів для приготування бутербродів), якими можна годувати Furby на відстані.

Також там Ви знайдете внутрішній словник з перекладачем для розуміння «фарбіанскої» мови і для спілкування з іграшкою англійською. Погодьтеся, непогана можливість навчання дітей іноземній мови в оригінальній ігровій формі!

Додатки Furby iOs для iPhone допускають серію оновлень і удосконалень, які будуть постійно розширювати функціональні можливості вашого спілкування з іграшкою.

Сумісність: iPhone, iPod touch, iPad (iOS 4.2.1), пристрої на базі Android версії від 2.3.3.

Малюки Furby випускаються різних кольорів, для роботи їм необхідні 4 батарейки типу АА, іграшку можна зовсім вимкнути, відправити на деякий час спати, а також перезавантажити і почати навчання знову.

Хочете замовити? Пишіть нам на igrashki@toys-house.kiev.ua.