![image](/img/bgInnerNews.jpg)
Безкоштовна перевірка зору у дітей!
1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, в київському магазині "Будинок іграшок", що по вул. Малишка, 3-В (ст.м.Дарниця), пройде доброчинна акція з профілактики погіршення зору у дітей.
Із 11:00 до 17:00 фахові офтальмологи проведуть обстеження дітей - відвідувачів магазину.
Організатори, Український фонд «Здоров’я», Асоціація дитячих офтальмологів України, Київська міська лікарня «Центр мікрохірургії ока» та партнер акції національна мережа магазинів "Будинок іграшок", прагнуть привернути увагу батьків до проблем погіршення зору у дітей, надати професійні поради щодо профілактики погіршення зору у малюків, звернути увагу на небезпеки, які несе надмірне проводження часу перед телевізором та комп'ютером, спонукати батьків до рухливий ігор на свіжому повітрі з дітьми, як альтернативи "сидінню" перед екраном чи монітором.
Акцію підтримають українські «зіркові» родини.
Запрошуємо відвідати наш магазин та перевірити зір дитини і отримати консультацію лікаря!