example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Всі герої

Пазли для дітей

(1-24 из 1055)
medalmedalХіт продажу
-30% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-22% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
-29% Акційний товар
-13% Акційний товар
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-48% Акційний товар
-15% Акційний товар

Перші пазли DJECO Зайці 3 шт (DJ07140)

279 грн

329 грн

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...44

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Чому так популярні пазли для дітей?

Головоломки — захоплююча розвага й корисне сімейне дозвілля. Збірка окремих елементів у єдину картинку захоплює маленьких і дорослих. Психологи вбачають у пазлах для малюків ідеальну гімнастику для мозку. Головоломки розвивають творче начало дитини, кмітливість, терпіння і вміння концентруватися. Вони вчать наполегливості в досягненні мети і зосередженості на поставленій задачі, тренують точність рухів, логіку й навички візуального аналізу.

пазлы

На сайті є безліч інтерпретацій класичних картонних головоломок. Батьки можуть вибирати з дерев'яних або магнітних наборів, м'яких головоломок-килимків, що складаються на підлозі, і об'ємних 3D-моделей. Збирати картинки цікаво наодинці або в компанії друзів. Цей процес зближує, допомагає тренувати дрібну моторику, просторову уяву, координацію, уважність. Із їхньою допомогою дитина вивчить букви, цифри, назви кольорів, тварин, країн і континентів. Що складніший малюнок, то більше часу й уваги знадобиться для його складання.

Давайте складемо загадку

Спеціально для найменших представлені види пазлів для дітей із м'яких, щільних матеріалів збільшеного розміру і з невеликою кількістю елементів. Ігрова методика побудована на яскравих і простих картинках. Це можуть бути фігурки з двох, трьох і шести складників із плоскими чи об'ємними деталями, наприклад, подібні до кубиків, на кожній стороні яких нанесено частину кольорового малюнка.

Класичні настільні дитячі пазли орієнтовані на певний вік, починаючи від 3–5 років. Дітвора із задоволенням слухає казки, дивиться мультики і складає шматочки картинки, аби отримати знайомого персонажа. Що старша дитина, що кращі її дрібні моторні навички, то з більш складними завданнями вона впорається.

пазлы

Збирай, розважайся, грай і навчайся

Дошкільнятам і учням молодших класів цікаво не просто складати гарне зображення — їм важливо задовольнити цікавість. Граючи з розвиваючими пазлами, дитина дізнається цікаві факти з історії та географії. 3D-пазли — це можливість зібрати об'ємну фігуру. Конструкції, що містять механічні елементи, дозволяють отримати рухому модель. Складання тренує терпіння, спритність і уяву. А готові моделі можуть стати початком великої колекції і прикрасою інтер'єру.

Часто люди зберігають любов до графічних головоломок протягом усього життя. Деякі виробники пропонують відтворювати малюнок на спеціальній підкладці і після завершення повісити картинку в рамці на стіну.

В інтернет-магазині представлений великий вибір розважальних та освітніх товарів. Зручний каталог дозволяє порівняти різні моделі, щоб класичні пазли купити, замовити потрібну головоломку з урахуванням віку та інтересів дитини. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Одесу та інші міста України.