example-top-banner

22 Квітень – 25 Червень

50% знижки на персонажів Wonder Park

До кінця акції:

Знижки на Wonder Park -50%!

М’які іграшки, брелки, іграшкові набори і фігурки — всі вони втілюють персонажів нового чудового мультфільму «Диво-парк»! І на них вже діє супер знижка на 50%! Обняти ведмедя Бумера, покатати Джун на каруселі, приміряти на чудо-мавпеня різні образи — все це стає можливим завдяки акції від «Будинку іграшок».

Вже невдовзі за мультфільмом «Wonder Park» Nickelodeon випустить мультсеріал, тож актуальність іграшок лише зросте і надихне дітей ще раз поринути до дивовижного світу, створеного фантазією чарівної й допитливої дівчинки Джун. Не стійте осторонь, долучайтеся до гри!

* Акція діє з 22.04.2019 р. до 25.06.2019 р. в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, зокрема в інтернет-магазині bi.ua.

** Знижка, надана в межах даної акції, розповсюджується на весь асортимент ТМ «Wonder Park». Кількість акційних товарів обмежена.

*** Знижка, надана в межах даної пропозиції, не підсумовується з іншими акціями, що діють на сайті bi.ua, а також не підсумовується зі знижкою, що надана Карткою постійного клієнта.

Товари, що беруть участь у акції ( 1-24 из 31 )

Фільтри

Категорія

Ціна

до

Стать

-50% Акція
-50% Акція
-50% Акція
-50% Акція
-50% Акція
-50% Акція
12