Новости

01.08

7221

+ 10% к скидке

Супер акция - дополнительные 10% скидки к Карте постоянного покупателя!

Многие наши постоянные покупатели любят «Будинок іграшок», а мы любим своих постоянных покупателей. Чтобы доказать это, мы подготовили для вас супер акцию: только со 2 до 4 августа 2019 года, во всех магазинах «Будинок іграшок», в том числе в интернет-магазине bi.ua, можно получить до 25% скидки на любые* игрушки!

Все, что нужно, чтобы сэкономить:

  1. загрузите промокод;
  2. придите в магазин «Будинок іграшок»;
  3. выберите игрушки;
  4. покажите на кассе промокод и Карту постоянного покупателя.

Только в течение трех дней на покупках Вы сможете сэкономить тысячи! Поэтому не медлите!

А для интернет-магазина у нас специальный промокод — 2100569128257

Просто перейдите в Корзину и введите этот промокод перед оформлением заказа. Скидка будет зачислена автоматически!

* Під фразою «До мінус 25% на неакційні товари» мається на увазі максимальний розмір знижки, яку Покупець може отримати в межах дії даної акційної пропозиції.

** Дана пропозиція дійсна з 2.08.19 р. по 4.08.19 р. в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, в том числе на сайте bi.ua та діє за умови пред'явлення Покупцем картки постійного клієнта та промо коду під час здійснення покупки.

*** У разі, якщо покупець не має Картки постійного клієнта мережі «Будинок іграшок», він може оформити Картку на місці та скористатися пропозицією за даною акцією.

**** Дана пропозиція не діє на товар, що приймають участь у інших акціях, на харчові продукти, напої, батарейки, пакети та подарункові сертифікати, а також на товари брендів L.O.L. Surprise, Ubtech, LEGO.

***** Детальну інформацію щодо знижок та умов даної акції запитуйте у продавців-консультантів магазину.