example-top-banner

Плео (Pleo) динозавр

Фильтры

Цена

до

Категория

Возраст

Пол

Категория развития

UGOBE - компанія з Каліфорнії (США), що об'єднала фахівців таких областей, як робототехника, біологія, анімація, електроніка і програмування. Місія UGOBE - створення роботизованих життяподібних організмів, або "електронних форм життя", що відповідатимуть трьом основним законам: мати та виражати власні емоції, усвідомлювати себе і своє оточення, поступово вчитися та розвиватися.

Першим плодом зусиль і підсумком п'ятирічної роботи команди UGOBE став Pleo - створений в 2006 році робот-дінозаврік, дивна розробка конструктора Калеба Чунга. Конструктор створив нову форму життя згідно образу новонародженого Карамазавра, північноамериканського травоїдного динозавра, який жив близько 150 млн. років тому. Зріст Pleo - близько 20 см., вага - 1,6 кг, а призначення - бути симпатичним і привабливим! У момент свого першого включення дінозаврік потрапляє до невідомого йому світу, адаптується в ньому та починає розвиватися.

Офіційні продажі Pleo почалися в кінці 2007 року, і за перші три місяці іграшка розійшлася по світу 50-мільйонним накладом. Ще б пак, адже була створена справжня сенсація в світі іграшок! Pleo не вимагає жодного дистанційного керування під час взаємодії зі своїм господарем або довкіллям. Він просто як живий! Складна програма дозволяє йому виражати свої емоції, навчатися і згодом розвитися в унікальну особу.

Всього про Pleo не розповісти - це просто неможливо, адже він - це життя, нехай створене людськими руками. А креативна каліфорнійська команда не збирається зупинятися на досягнутому - в її планах створення нових представників електронної фауни, що стиратимуть грань між технікою і життям!

Развернуть
Pleo
(1 -24 из 1)
Еще -3 товара

Другие бренды

Только сертифицированные игрушки

Яркая
подарочная упаковка

Бесплатная доставка
для заказов от 500 грн