example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Герої

Всі герої

Дитячі товари для рукоділля

(1-24 из 808)
5-7 років
-22% Акційний товар
newnewНовинка
medalmedalХіт продажу
-27% Акційний товар
-77% Акційний товар
-52% Акційний товар
-40% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...34

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Набори для дитячої творчості - розвиток творчого потенціалу маленьких геніїв

Розвиток творчих здібностей дитини - одна з найважливіших цілей виховання. Допомогти батькам у розвитку фантазії і відкрити в дитині справжнього генія допоможуть дитячі товари для творчості.

Товари для дитячої творчості

Сучасний набір для дитячої творчості передбачає точне дотримання інструкції, хоча в деяких моделях пропонується використовувати фантазію, щоб завершити декорування тієї чи іншої роботи. У творчі комплекти входять якісні матеріали, тому працювати з ними цікаво і приємно. У наборах «зроби і розфарбуй» дітям пропонується сухий гіпс, форма для заливки, фарба. За допомогою батьків або старших дітей навіть малюки зможуть впоратися з цим завданням і виготовити красиву вазу або гіпсовий барельєф. Можна придбати мозаїку з кольоровим піском, який потрібно висипати на готовий малюнок, що дозволяє створювати дивовижні картини з сюжетами з мультфільмів, казок.

Дитячі товари для рукоділля

Дитячі набори для шиття і вишивання порадують рукодільницю у віці 5 років. У них є все необхідне: нитки, голки, пластикова основа, канва, малюнок, який в результаті має вийти. Створення прикрас - ще одне улюблене заняття дівчат будь-якого віку.

Набори для дитячої творчості з намистинами, бісером, різноманітними дрібними прикрасами допоможуть створити ексклюзивні жіночі аксесуари. У набір входять деталі, кольорові волосіні для нанизування, кріплення. Крім того, можна купити набір для творчості, за допомогою якого створити справжній гобелен, зшити або зв'язати м'яку іграшку, сплести з бісеру прикраса.

Набори для рукоділля купити в магазині Будинок Іграшок зручно і приємно

Дитячі набори для творчості для дітей від 5 років представлені в нашому інтернет-магазині. Асортимент товарів величезний, у нас представлені такі бренди як:

  • ALEX
  • Aqua Beads
  • Aqua Doodle
  • ArtBeads
  • Battat
  • Color Splasherz
  • Crayola
  • Janod
  • Quercetti
  • Trefl

Набори з дерев'яних блоків і конструкцій відкриють для майбутніх майстрів абсолютно новий світ виробів. Комплекти для моделювання з дерев'яних пазлів для створення транспортних моделей, комах, тварин, меблів і ін. Надовго займуть маленьких майстрів, а допомога батьків стане приємним сюрпризом і цікавим спільним творчим досвідом.

Товари для дитячої творчості важливі для дітей юного віку, особливо для тих які закінчують сад і готуються до школи. Адже вони розвивають дрібну моторику, уяву і пам'ять.

Але крім цього вони дозволяють дитині відчути свою корисність і значимість. І хоча в створенні творчих робіт часто беруть участь батьки, радість дітей від цього не стає менше. Навпаки, прояв інтересу батьків до творчих здібностей своїх дітей зближує їх, дозволяючи дітям відчути тепло і любов своїх рідних.

Купити набори для дитячої творчості

Мережа магазинів кращих іграшок з усього світу «Будинок Іграшок» надає можливість купити дитячі набори для творчості всім бажаючим. Відвідайте магазини в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах України.