example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Герої

Всі герої

Канцтовари

(1-24 из 306)
medalmedalХіт продажу
-9% Акційний товар
-23% Акційний товар
-23% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-23% Акційний товар
-32% Акційний товар
newnewНовинка
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...13

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Канцтовари - кращий друг дитини

Канцтовари супроводжують нас з самого дитинства і протягом усього часу починаючи від дитячих малюнків і до складних проектів на роботі. Світ канцелярських товарів дуже різноманітний і цікавий, від простого олівця, до новітніх моделей щоденника. Щодня з'являються все нові і нові види канцелярського приладдя. Вони дуже нам необхідні для того, щоб спростити наше життя, зробити його комфортніше і цікавіше. Так само вони здатні виділити ваш стиль і статус серед навколишнього середовища.
Особливу роль канцелярські товари відіграють для малюків. Чи не кожна дитина любить малювати, писати або вважати. Все це стане цікавіше, коли дитина користується канцтоварами із зображенням улюблених героїв мультфільму або серіалу. Часто діти йдуть в школу в ранньому віці, дитина, це все-таки дитина, якого цікавить, в першу чергу, герой улюбленого мультфільму або серіалу. В інтернет-магазині «Будинок iграшок» представлені дитячі канцтовари, канцтовари для школи з улюбленими героями вашого маленького школяра. Вони максимально прості і безпечні у використанні ними дитиною. Це буде найкращий подарунок для вашої дитини.

Види канцелярії

  • Дитячі. Такі підходять для малюків, часто із зображенням героїв популярних мультфільмів. Мають легку вагу, підвищену безпеку, привабливий і стильний дизайн.
  • Канцтовари для школи. Цей тип підходить для більш дорослих діток, відрізняються наявністю більш спеціалізованого канцелярського обладнання. Так само має привабливий і стильний дизайн і підвищену безпеку, щоб зацікавити і залучити дитину.
  • Для старшокласників. Більш спеціалізоване обладнання, для вирішення завдань різної складності.
  • Спеціальна. Використовується для виконання завдань спеціального призначення в різних сферах трудової діяльності.

Цікаві факти

  • Перший в світі фломастер винайшли в Стародавньому Єгипті. Його знайшли в гробниці великого Тутанхамона.
  • Кулькову ручку винайшли в Америці за часів війни. Це було зовсім не навмисно, вид такої ручки призначався для того, щоб нею можна було писати в літаку на висоті, без витікання чорнила. Після закінчення війни першу партію ручок продали в кол-ведесяті тисяч за один день. Це була революцію в світі канцелярії.
  • Перший в світі олівець винайшли 1564 року в Англійському графстві. Вони представляли собою м'який стрижень. Часто їхні пастухи використовували для того, щоб позначити овець, а пізніше їх пристосували і стали використовувати для письма і творчості.
  • Рюкзаки такими, якими ми їх бачимо зараз, з'явилися відносно недавно в 1967 році. Спочатку призначалися для туристів, мандрівників і спортсменів. Пізніше винайшли полегшений варіант для учнів.