Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Шпигунські набори

(1-24 из 80)
medalmedalХіт продажу
-29% Акція
Шпигунські набори - Рольовий набір Шпигунські рації SPY GEAR (SM70156)

Рольовий набір Шпигунські рації SPY G...

(4.5)

529 грн

739 грн

-37% Акція
Шпигунські набори - Набір метальних зірок Ніндзя Spin Master Spy Gear Ninja (SM15244)

Набір метальних зірок Ніндзя Spin Mas...

(0)

249 грн

399 грн

medalmedalХіт продажу
-18% Акція

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Шпигунські штучки для дітей: батьки, будьте напоготові!

Шпигунські іграшки - це дивовижна можливість для дитини відчути себе Джеймсом Бондом або сучасним Шерлоком Холмсом. Придивіться, ваше чадо «стежить» за вами або домашніми тваринами? У такому випадку, ви не помилилися, вирішивши купити шпигунські іграшки.

Компанія Spy Gear детально розробляє кожну модель шпигунського набору. Всі датчики, спускові пристрої та диктофони ізносостойки і зберігають свою якість. Розробники впровадили в пристрої зручні ремені і кліпси для одягу. У світлові моделі ( «Світлова рука») навіть встановлені економічні режими для батарейок.

Будьте впевнені, що такий тип іграшки розвиває дітей. Наявність шпигунських штучок мотивує до цікавих активних ігор. В процесі захоплюючих дій закріплюється уява і навички рольової гри.

Де купити шпигунський набір для дітей

Шпигунські штучки для дітей купити можуть покупці з будь-якого міста України. Пропонуємо шпигунський набір купити в інтернет магазині «Будинок Іграшок». Іграшки шпигунські штучки призначені для дітей у віці:

  • від 5 до 7. Набір шпигуна для дітей «Шпигунський метальник дисків» вимагає участі дорослих. Організуйте перестрілку м'якими дисками зі спеціального пускового пристрою. Або придумайте мету для збивання. Це хороший варіант для активних ігор з дітлахами;
  • У 6 років дитину потішить набір з відволікаючими приладами. Це дві кульки зі звуковим супроводом. З ним можна реалізувати відволікаючий маневр в «спецоперації». А шпигунський мікрофон запише будь таємну розмову;

Від 7 років. Шпигунський набір з відеочасамі - вже не просто іграшка, а серйозний записуючий пристрій.