example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Герої

Рольові набори для дівчаток

(1-24 из 61)
Для дівчаток
paymentpartpaymentpartОплата частинами
newnewНовинка
-18% Акційний товар

Маленький столяр(27722)

(5)

618 грн

757 грн

-20% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-20% Акційний товар
-22% Акційний товар
newnewНовинка
-40% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
-20% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Пізнавай дорослий світ сюжетно-рольових ігор

Юні панянки полюбляють образи фей, принцес, дбайливих матусь і обожнюють розваги, які стимулюють уяву і проявляють творчі навички. Дитячі сюжетно-рольові ігри — це відображення навколишнього світу таким, яким його бачить маля. Діти намагаються наслідувати дорослих і часто копіюють батьків. Із наборами для рольових ігор вони можуть ближче познайомитися з цікавими для них професіями. Такі розваги стимулюють уяву і надають дитині величезний вибір сюжетів.

Намагаючись максимально догодити маленьким пустункам, виробники розробляють тематичні колекції з різних царин життя. В асортименті представлені набори з лікарем і перукарем, рятувальником і автомеханіком, ветеринаром і поп-зіркою. Рольові іграшки для дівчаток не обмежуються традиційними жіночими темами. Маляті можна підібрати комплект з улюбленим казковим героєм або персонажем із мультика з відповідним реквізитом і аксесуарами.

Цікава й пізнавальна гра з сюжетно-рольовими іграшками

РОЛЬОВІ НАБОРИ ДЛЯ ДІВЧАТОК

Кулінарія — абсолютний тренд серед дитячих захоплень. Маленька домогосподарка буде довго насолоджуватися зовсім справжнім кухонним гарнітуром, що складається з окремих меблів і мініатюрного кухонного начиння. Це безмежні можливості для віртуальних експериментів, які ніколи не набриднуть малятам. Це заняття сприяє розвитку творчих здібностей і комунікації, вмінню спілкуватися і висловлювати свої думки.

Нагодувавши милих гостей, юна принцеса напевно захоче причепутирися. У цьому їй допоможуть збірки з косметичними засобами, чарівне трюмо й комплекти для створення прикрас. Маленький столик із дзеркалом, пуф і скриньки для невеликих предметів — усе точнісінько як у мами.

Жодна дівчина не залишиться байдужою, дивлячись на витончені візочки для ляльок. Це один із найбільш популярних і практичних аксесуарів. Яскраві кольорові надійні моделі дозволяють дитині перевтілитися в турботливу матусю і вчать уваги до інших.

Не менш популярними тематичними збірками є комплекти із серії «Магазин». Це різноманітні рішення — від маленьких кіосків із фруктами до великих супермаркетів із полицями, візочками і касами. Магазин — відмінна можливість навчити малюка рахувати і познайомити його з правилами поведінки в громадських місцях.

В інтернет-магазині представлений великий вибір дитячих товарів і аксесуарів. На сайті легко підібрати і купити ігрові набори для дівчаток відповідно до їхніх захоплень і темпераменту. Ціна тематичних збірок залежить від комплектації і матеріалів. Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками і пропонуємо продукцію, якість якої підтверджена сертифікатами відповідності. Ви можете замовити доставку по Києву та в інші населені пункти України.