example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Дитячі набори інструментів

(1-24 из 90)
Для хлопчиків
-18% Акційний товар

Маленький столяр(27722)

(5)

618 грн

757 грн

-22% Акційний товар
-21% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
-26% Акційний товар
-32% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
newnewНовинка
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-28% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Набір інструментів для хлопчиків

Всі малюки прагнуть наслідувати дорослим. І якщо в сім'ї є вмілий майстер, віртуозно звертається з інструментами, малюк також напевно зажадає дати йому можливість допомагати татові, дядькові або дідуся. Допомогти втілити це прагнення може вдало підібраний набір інструментів дитячий. Серед них можна знайти як цілі міні-майстерні, що включають безліч предметів, так і окремі «серйозні» інструменти для дітей (такі як дриль, лобзик, шуруповерт, пила), повністю імітують справжні. Дитячі набори інструментів для хлопчиків допоможуть малюкові набути навичок справжнього майстра. Потрібна для справжнього хлопчика іграшка - інструменти привчать Вашої дитини бути майстром з дитинства. Набір дитячих інструментів навчить дитину правильному поводженню з тим, що йому знадобитися в дорослому житті.

Дитячі іграшки, інструменти для хлопчика: які бувають?

Так як зараз для малюків пропонується величезна кількість товарів, в тому числі і дитячі набори для хлопчиків. Купити набір інструментів дитячий можна в самих різних серіях - імітаційних та функціональних копіях. Іграшкові інструменти орієнтовані на використання юними майстрами. Кожен іграшковий набір інструментів (купити які можна через звичайні точки продажів і інтернет-магазини), розподіляється за віком малюків, на яких вони орієнтовані:

Найпростіші вироби призначаються для юних користувачів - вони тільки зовні нагадують «дорослі» і використовуються, щоб дітки зрозуміли, для чого призначаються іграшки набір інструментів: молоток - стукає, викрутка - закручує та ін.

З дворічного періоду, дітки вже прагнуть отримати у власність річ, повністю копіює справжню. Малюкові явно сподобається, якщо купити дитячий інструмент, що нагадує не просто функціональний предмет, а ще й схожий на виріб відомої фірми.

Крім окремих предметів, також можна купити дитячий набір інструментів для хлопчиків, який буде містити все необхідне для роботи юного столяра, механіка, доктора, будівельника або взагалі «майстри широкого профілю».

Товари, орієнтовані на старших хлопчиків, включають дитячий інструмент, за допомогою якого можна дійсно щось створити або полагодити. Найбільшим попитом користуються інструменти дитячі, за допомогою яких можна спорудити різноманітні конструкції, що нагадують дерев'яні.

Добре, якщо з інструментами, що дозволяють створити щось самостійно, малюка познайомить тато. Саме для цього потрібні дитячі інструменти, купити їх буде вкрай важливо для розвитку дитини. Проведене разом час напевно запам'ятається, а створені «шедеври» будуть довго і дбайливо зберігатися. У нашому магазині представлені іграшки різних брендів:

  • Ecoiffier;
  • FARO;
  • Keenway;
  • Playmates Toys;
  • POLESIE;
  • Real Construction;
  • Simba;
  • Smoby;
  • WADER;
  • Yeswill.

Купити ігрові набори онлайн

Якщо ви шукаєте не тільки здатні захопити ваше чадо, а й корисні дитячі іграшки - набір інструментів може стати кращим рішенням. Вибрати відмінні дитячі інструменти для хлопчиків, купити і доставити, Вам допоможе наш інтернет-магазин, «Будинок іграшок».