Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Всі значення

Герої

Набори професій

(1-24 из 190)
medalmedalХіт продажу
Набори професій - Набір Маленький доктор(17673)

Набір Маленький доктор(17673)

(0)

519 грн

-18% Акція
Набори професій - Ігровий набір Ecoiffier Майстерня розкладна 31 аксесуар (2450)

Ігровий набір Ecoiffier Майстерня роз...

(0)

1 259 грн

1 529 грн

Набори професій - Маленький столяр(27722)

Маленький столяр(27722)

(0)

682 грн

-17% Акція
Набори професій - Кейс з інструментами Ecoiffier 20 аксесуарів (2403)

Кейс з інструментами Ecoiffier 20 акс...

(0)

349 грн

419 грн

Набори професій - Набір інструментів (2001258)

Набір інструментів (2001258)

(4)

456 грн

123...8

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Дитяча лікарня - іграшка для допитливих

Однією з найбільш популярних сюжетно - рольових ігор серед дітей, є гра "лікар". Так малюки копіюють те, що бачать в житті (під час візитів до справжніх лікарів) і намагаються продемонструвати впевненість у власних силах. Власну важливість і вміння надати допомогу. Тому такі вироби, як набір лікаря для дітей, завжди користується попитом. Привабливий дитячий набір доктора для дітей може бути як простеньким (для малюків), так і насиченим високотехнологічними приладами (підійдуть дошкільнятам). Ви зможете знайти і купити набір доктора в нашому дитячому магазині «Будинок іграшок». Хочете корисний ігровий набір - доктор цікава для дітей професія, інтерес до якої підтримають наші іграшки.

Особливості товарів цієї категорії

Цікаво, що іграшка доктор користується рівним попитом серед малюків обох статей:

  • Для дівчаток традиційно набувають вироби з пупса (або лялечкою-лікарем).
  • Хлопцям подобаються строгі валізки, що включають велику кількість інструментів, а також різноманітні пересувні візки (реанімація, швидка допомога, електронні прилади на коліщатках).
  • А ось набір лікаря для дітей, що дозволяє надавати ветеринарну допомогу, так само подобається хлопчакам, а також дівчаткам.

Особливу користь дитячі іграшки ігровий набір доктора можуть принести тим малюкам, які побоюються людей в «білих халатах», іноді роблять болючі уколи. Погравши з різноманітними інструментами, які дозволяють оглянути шийку, виміряти температуру і навіть зробити укол - дитина перестане боятися цих процедур в реальному житті. Також напевно подібні іграшки приведуть в захват тих малюків, які твердо вирішили в майбутньому стати лікарями. Завдяки стильним кейсам з необхідними медичними приладами або іншими іграшками з цієї серії, дітки зможуть «лікувати» ляльок, а може навіть і батьків або братика / сестричку. Це допоможе дитині відчути впевненість в собі. Купити ігровий набір доктора в Києві в нашому інтернет магазині «Будинок іграшок».

Купити дитячий набір доктора

Якщо ви шукаєте оригінальний лікарський набір для дітей - розгляньте продукцію, яка представлена в каталозі інтернет-магазину «Будинок іграшок». У нас можна доглянути високоякісні і різноманітні дитячі іграшки «набір доктора», орієнтовані на те, щоб лікувати людей. А також комплекти «ветеринарної допомоги», що дозволяють виліковувати іграшкових тварин. Популярна іграшка «набір доктора» може бути придбана для малюків (2-3 рочки), юних лікарів постарше (3-5) або більш старших діток (дошкільнят). З будь-яким товарів цієї групи малюки отримають масу задоволення від улюбленої гри.