Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Герої

Набори магазинів

(1-24 из 79)
-17% Акція
Набори магазинів - Візок для продуктів з аксесуарами(977)

Візок для продуктів з аксесуарами(977)

(0)

339 грн

408 грн

Набори магазинів - Набір продуктів у сітці 950(950)

Набір продуктів у сітці 950(950)

(0)

216 грн

-19% Акція
-18% Акція
Набори магазинів - Супермаркет з візком Pro-Cook 20 аксесуарів(1740) (001740)

Супермаркет з візком Pro-Cook 20 аксе...

(0)

1 229 грн

1 496 грн

Набори магазинів - Касовий апарат синій(2001157)

Касовий апарат синій(2001157)

(5)

623 грн

Набори магазинів - Піта з начинкою(E3115)

Піта з начинкою(E3115)

(0)

368 грн

-16% Акція
-18% Акція
-18% Акція
Набори магазинів - Возик 2 в 1 з набором продуктів 29 аксесуарів Eichhorn(1764) (001764)

Возик 2 в 1 з набором продуктів 29 ак...

(0)

1 059 грн

1 289 грн

-17% Акція
-20% Акція
Набори магазинів - Ігровий набір Овочі в сітці Smoby (951)

Ігровий набір Овочі в сітці Smoby (951)

(0)

229 грн

285 грн

-16% Акція
Набори магазинів - Вiзок для супермаркету(1220) (001220)

Вiзок для супермаркету(1220)

(0)

369 грн

442 грн

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Як підготувати дитину до дорослого життя

Непросто вибрати, що подарувати дитині на свято або важливу подію. Хотілося б, щоб іграшка була цікавою не короткочасно, а приносила радість і задоволення ще довгі роки. Особлива увага також фокусується на її пізнавальності, адже дитя з ранніх років починає освоювати різні аспекти життя. До таких розвиваючих і захоплюючих забав відносяться набори іграшкових магазинів. Вони надовго занурять дитину або компанію дітей в світ дорослих взаємин, навчать азам торгівлі і культурі спілкування. Граючи в магазин, малюк отримує можливість проявити фантазію і відточити вміння вести діалог.

Які бувають дитячі ігрові магазини

Ринок пропонує великий вибір сюжетних ігор. Дитячі іграшкові набори магазинів незмінно користуються серед них попитом. Їх купують як для дівчаток, так і для хлопчиків. Комплекти хороші тим, що можуть брати участь і в індивідуальних іграх, і в організації дозвілля груп дитячих садків, а також центрів раннього розвитку. Ціни на іграшкові набори залежать від складу комплекту, сюжетної спрямованості, кількості деталей, наявності додаткових збірних елементів і конструкцій.

Залежно від віку і статі дитини, батьки можуть підібрати магазин для дівчинки або хлопчика. Комплекти для юних господинь, як правило, оформлені в світлих пастельних відтінках - рожевому, бузковому і помаранчевому. Вони обіграють продуктові супермаркети, відділи одягу, косметики і парфумерії. Хлопцям пропонуються набори автомобільної, будівельної тематики, а також товарів, що користуються попитом в побуті. В процесі гри дитина отримує уявлення про те, як організований торговий центр, знайомиться з його обов'язковими атрибутами і принципами роботи. Згодом в реальній ситуації малюк легко зорієнтується, для чого потрібні прилавки, вітрини, столики і кошики, а також допоможе мамі скласти покупки в коляску для продуктів, прикотить її до кас, дістане речі з камери схову і т.д.

На що варто звернути увагу, вибираючи дитячі ігрові набори магазинів

Набори іграшкових магазинів виготовлені в Україні та за кордоном. У продажу доступні невеликі комплекти і збірки з безліччю ігрових елементів. Деякі виробники створюють цілі лінії іграшок, об'єднаних головними героями або єдиним сюжетом. Можна придбати розвиваючу гру з реально робочим обладнанням. У таких торгових точках касовий апарат, сканер, ваги, термінал для банківських карт функціонують зовсім як справжні, підживлюючись від батарейок. При цьому техніка може видавати звуки і супроводжувати операції світловими ефектами. Можливо, батькам доведеться допомогти дитині розібратися з новою іграшкою.

Елементи комплектів виготовляють з яскравого безпечного пластика високої якості. При покупці подарунка зверніть увагу на те, щоб іграшка відповідала віку малюка. Для крихіток, які ще не розлучилися зі звичкою пробувати все на зуб, краще вибрати гру, що не містить дрібних деталей. Адже в іншому випадку цікавий малюк може випадково проковтнути муляж фрукта або овоча.

Пластмас, використовуваний для виготовлення моделей, екологічно безпечний і не шкодить здоров'ю. Окремі деталі рекомендується періодично промивати мильною водою. Не слід тримати пластикові елементи під променями палючого сонця або кидати їх з висоти. Дитячі ігрові набори з електронними аксесуарами вимагають періодичної заміни батарейок.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір комплектів, які розрізняються тематикою, дизайном і наповненням. Залежно від особистих переваг, віку, статі дитини і ваших фінансових коштів можна підібрати і купити іграшковий набір в подарунок.