example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Кухні і набори для будинку

(1-24 из 161)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-23% Акція
-30% Акція
-28% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-22% Акція
-30% Акція
-27% Акція

Кухонна плита Keenway (2001356)

(5)

744 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-30% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-28% Акція
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...7

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Дитяча кухня для майбутніх помічників

Дитяча кухня як запорука спокою батьків

Для більшості малюків батьки - це приклад для наслідування. Якщо дівчинка з перших років життя бачить маму на кухні, то їй дуже скоро захочеться самій взяти участь в готуванні. І повірте, трапиться це набагато раніше, ніж малятко фізично зможе почати працювати зі справжніми продуктами. Замовити дитячу кухню в інтернет-магазині «Будинок Іграшок» - чудове рішення проблеми. Дитячі кухні іграшки не першої необхідності, але дитяча ігрова кухня допоможе запобігти локальній катастрофі у вашій квартирі і дозволить вам спокійно працювати по дому, а не стежити постійно за тим, щоб дитина не порізався ножем, не обпікся окропом і не захотів спробувати на смак сире м'ясо. Кухня для дітей тим більше знадобиться вам, якщо цим зацікавиться маленький хлопчик. Адже хлопці набагато непосидючі чим дівчатка і дитячі ігрові набори Кухня дозволять вилитися їх невгамовної енергії «в мирне русло».

Чим корисна дитяча кухня для дітей

Дитяча кухня для дітей не просто спосіб провести час за іграми. Дитячий ігровий набір Кухня - хороший «тренажер», щоб освоїти основні правила поводження з продуктами. Іграшкові кухні для дітей можуть стати першим кроком до чудової кар'єрі шеф-повара.

Іграшку дитяча кухня купити варто ще й тому, що подібні забави носять сценарний характер і дозволяють дитині легше виробляти навички спілкування. Кухня дитяча іграшкова, але вона дасть можливість правдоподібно зобразити роботу кафе, прийом гостей, веселу метушню в службі доставки готових страв або виїзд на пікнік.

Як купити дитячу кухню

Дитячу кухню можна без проблем придбати в Харкові. Щоб в цьому переконатися, достатньо набрати в пошуковій системі запит «дитяча кухня купити Харків», і ви миттєво отримаєте посилання на десятки адрес харківських магазинів іграшок. Але що робити, якщо ви живете не в мегаполісі ?! На допомогу прийде «Будинок Іграшок». Покупки через Інтернет вигідні для всіх. Іграшку дитяча кухня Україна і виробляє сама, і завозить з-за кордону, так що знайти її в продажу нескладно. Але якщо ви порівняєте ціни, то з'ясуйте, що такий товар як кухня для дітей купити в Інтернеті в «Будинку Іграшок» завжди виявляється дешевше, ніж в звичайному магазині. Наприклад, купити дитячу кухню в Києві через інтернет-магазин «Будинок Іграшок» - це значить отримати чудовий вибір, висока якість, та ще й заощадити. Останнє особливо очевидно на тлі цін в столичних магазинах іграшок.