example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Іграшкова зброя

(1-24 из 396)
medalmedalХіт продажу
-30% Акція
-25% Акція

NEW

Новинка
-20% Акція
medalmedalХіт продажу
-30% Акція
-30% Акція
-30% Акція
medalmedalХіт продажу
-30% Акція

Бластер іграшковий Nerf Elite SurgeFire (E0011)

(1)

770 грн

1 099 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами

NEW

Новинка

Бластер Nerf Fortnite AR-L (E6158)

(5)

1 959 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
-28% Акція
-26% Акція
-23% Акція

Бластер іграшковий Nerf Джолт (A0707)

(4.7)

199 грн

259 грн

-29% Акція
-25% Акція
-29% Акція

Іграшкові набої Nerf Elite 30 шт (A0351)

(4)

299 грн

419 грн

-30% Акція

Набір стріл Nerf Elite N-Strike Mega 10 шт (A4368)

(5)

189 грн

269 грн

-30% Акція
-25% Акція

М'які кулі Nerf Elite 12 шт (A0350)

149 грн

199 грн

-30% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-30% Акція

Бластер іграшковий Nerf Elite Delta Trooper (E1911)

(5)

1 036 грн

1 479 грн

-30% Акція
-30% Акція
-25% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...17

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Бажаний подарунок для будь-якого хлопчика — іграшкова зброя

У хлоп'ячих забавах дитяча зброя завжди відігравала важливу роль. Немов чарівна паличка, вона допомагала змінити реальність, розвинути творчі здібності, побороти тривогу та напругу, проявляти емоції. Гра із залученням дитячої зброї — чудовий спосіб налагодити спілкування з однолітками, навчитися працювати в команді, проявити лідерські якості.

Пластикові копії справжніх прототипів

Розмаїтий асортимент іграшкової зброї дозволяє підібрати оптимальну модель для дитини будь-якого віку і захоплень за доступною ціною. Великий попит у хлопчиків мають деталізовані копії оригінального озброєння. Іграшкова зброя на вигляд точно як справжня. Такі моделі виготовляють із високоякісних легких матеріалів: пластику, металізованих сплавів та міцної еластичної гуми. Виробники в найдрібніших деталях відтворюють версії стрілецького та холодного арсеналів.

Іграшкова зброя

Лицарське спорядження традиційно оповите ореолом романтики і користується незмінною популярністю: хлопчисько точно не відмовиться від піратської шаблі чи джедайського світлового меча. Забави з такими предметами дуже емоційні та азартні. Малюк активно рухається, зміцнює м'язи, тренує дихальну і серцево-судинну системи.

Іграшкові луки та арбалети продаються в комплекті зі стрілами на присосках. Гра з ними допоможе поліпшити координацію і точність рухів, розвинути влучність і точність. Щоб випадково не травмуватися, стріли роблять гнучкими та легкими.

Автомати, гвинтівки, рушниці можуть оснащуватися спусковим механізмом і стріляти невеликими снарядами, кульками, дротиками. Багато моделей оснащують аудіомодулем для імітації звуків пострілів та реалістичності гри.

Окремо виділимо водяні пістолети. Такі моделі стріляють потужним водяним струменем. Вони стануть чудовим і незабутнім подарунком хлопчику будь-якого віку.

Фантастичне озброєння

Фантазія розробників не знає меж. Іграшки у вигляді бластерів вражають футуристичним дизайном, яскравими кольорами та приголомшливими можливостями. Моделі мають звуковий супровід, світлову індикацію, вібродатчик, оптичні приціли, лазерні вказівки.

На сайті інтернет-магазину представлений широкий вибір розважальної продукції. Товари супроводжуються сертифікатами відповідності стандартам якості та безпеки. Фільтри у каталозі допоможуть легко обрати і купити іграшкову зброю від провідних брендів, порівняти комплектації та ціни, прочитати відгуки і описи товарів. Ми доставимо замовлення в Київ чи інший населений пункт України.