example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Іграшковий посуд

(1-24 из 31)
-30% Акція
-27% Акція

Набір посуду LENA (65135)

279 грн

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
12

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Дитячий іграшковий посуд

Більшість дівчаток у віці до 6-7-ми років грають в ляльки. Іграшки відмінно розвивають фантазію, дрібну моторику і дозволяють наслідувати найближчій людині в їх житті - мамі. Але, подібні ігри були б неповноцінними, якби не наявність величезного вибору наборів іграшкового посуду для дітей на сучасному ринку. Іграшковий посуд для дітей кращий подарунок для майбутньої леді.

Ігровий набір дитячого посуду зробить звичайну гру більш цікавою. Це чудова можливість навчити дівчинку хорошим манерам, правилам сервірування столу і, врешті-решт, бути як дорослі! Дитячий посуд можна купити в магазині «Будинок іграшок»

Як правильно вибрати дитячу іграшкову посудку?

У сучасних магазинах іграшок можна вибрати абсолютно будь-який товар, на смак навіть дуже прискіпливого маленького покупця. Однак, ігровий набір, посуд в даному випадку, повинен бути обраний особливо ретельно. Тому слід звернути на деякі параметри якості:

  • Перш за все, іграшковий посуд повинен бути безпечним, адже напевно дівчинка захоче що-небудь спробувати з'їсти з нього. Виходить, іграшки повинні бути виготовлені з екологічно чистих матеріалів (це підтверджується сертифікатами якості, які готові пред'явити будь-які виробники та продавці).
  • Зверніть увагу на вік дитини. Наприклад, не слід купувати дівчинці віком до 3-х років порцеляновий посуд: вона може її розбити, спробувати «на зуб». Крім того, цей матеріал досить важкий. Для дітей молодшого віку слід вибирати пластмасові або м'які іграшки. Для дівчаток старшого віку посуд може бути виконано з порцеляни або металу.
  • Зверніть увагу, будь-яка дитяча посудка іграшкова, не повинна бути отруйно-яскравого кольору! У міру помітні і яскраві відтінки говорять про те, що вироби пофарбовані безпечними для здоров'я дитини фарбами. Іграшковий набір посуду для дітей можна придбати в інтернет-магазині «Будинок іграшок»

Ігрові набори дитячого посуду в величезному асортименті представлені в нашому інтернет-магазині «Будинок іграшок».

Ми пропонуємо найрізноманітніші набори іграшкової посуду: від простих до більш складних для маленьких любительок мати власний кухонний сервіс.

Купити дитячий іграшковий посуд інтернет-магазин «Будинок іграшок» пропонує на вигідних умовах: оформите покупку прямо зараз в режимі он-лайн і чекайте оперативної доставки. Крім того, вся продукція, наявна в каталозі має досить доступні ціни.