example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Дитяча побутова техніка

(1-13 из 13)
paymentpartpaymentpartОплата частинами

Холодильник (2001357)

(5)

1 051 грн

-25% Акція
crystalcrystalЕксклюзив
-25% Акція
Ще 9 товарів

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Дитяча побутова техніка для дорослих завдань

Малюки обожнюють копіювати поведінку батьків. Повторюючи за мамою і татом, вони дізнаються про домашні обов'язки, вчаться бути охайними та працьовитими. Дитяча побутова техніка — це широкий вибір мініатюрних копій господарського начиння. Із такими іграшками малюки набувають нових навичок та освоюють базові правила поведінки з технікою, дізнаються про її призначення та особливості використання.

Навчайся з іграшковою побутовою технікою

Дитяча побутова техніка

Роль гри в житті дитини переоцінити неможливо. Кухонні прилади завжди викликають у малюків щиру цікавість, тож не дивно, що діти намагаються копіювати дії батьків і самостійно готувати. Виробники помітили цю тенденцію і тепер випускають безліч варіантів лялькового обладнання.

Іграшкова побутова техніка дуже подібна до справжньої. У праски передбачений спеціальний резервуар, у який набирається вода. Ігровий набір Keenway «Чайник» або «Плазма» — це кухонне обладнання, за допомогою якого малюк організовує чаювання для лялечок і плюшевих звірят. Граючи, діти повністю контролюють ситуацію, розвивають уяву, виражають емоції, набувають нового досвіду, вчаться терпінню і наполегливості, тренують спритність і дрібну моторику.

У нашому інтернет-магазині доступний широкий асортимент товарів для розваг та розвитку, які допоможуть дитині розширити знання про світ, зацікавлять яскравою формою і дизайном. Зручна система пошуку і фільтрів дозволяє порівняти ціни і комплектації, прочитати відгуки. Ми співпрацюємо лише з авторитетними виробниками і перевіреними дистриб'юторами. Усі товари супроводжуються сертифікатом, який підтверджує відповідність міжнародним стандартам якості та безпеки. В онлайн-каталозі представлена різноманітна побутова техніка для дітей, купити яку можна в один клік із доставкою по Києву чи в будь-який інший населений пункт України.