example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Дитяча побутова техніка

(1-19 из 19)
paymentpartpaymentpartОплата частинами

Холодильник (2001357)

(5)

1 051 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
crystalcrystalЕксклюзивний товар
-43% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-30% Акційний товар
-63% Акційний товар
-48% Акційний товар
-48% Акційний товар
-25% Акційний товар
Ще 15 товарів

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Дитяча побутова техніка для дорослих завдань

Малюки обожнюють копіювати поведінку батьків. Повторюючи за мамою і татом, вони дізнаються про домашні обов'язки, вчаться бути охайними та працьовитими. Дитяча побутова техніка — це широкий вибір мініатюрних копій господарського начиння. Із такими іграшками малюки набувають нових навичок та освоюють базові правила поведінки з технікою, дізнаються про її призначення та особливості використання.

Навчайся з іграшковою побутовою технікою

Дитяча побутова техніка

Роль гри в житті дитини переоцінити неможливо. Кухонні прилади завжди викликають у малюків щиру цікавість, тож не дивно, що діти намагаються копіювати дії батьків і самостійно готувати. Виробники помітили цю тенденцію і тепер випускають безліч варіантів лялькового обладнання.

Іграшкова побутова техніка дуже подібна до справжньої. У праски передбачений спеціальний резервуар, у який набирається вода. Ігровий набір Keenway «Чайник» або «Плазма» — це кухонне обладнання, за допомогою якого малюк організовує чаювання для лялечок і плюшевих звірят. Граючи, діти повністю контролюють ситуацію, розвивають уяву, виражають емоції, набувають нового досвіду, вчаться терпінню і наполегливості, тренують спритність і дрібну моторику.

У нашому інтернет-магазині доступний широкий асортимент товарів для розваг та розвитку, які допоможуть дитині розширити знання про світ, зацікавлять яскравою формою і дизайном. Зручна система пошуку і фільтрів дозволяє порівняти ціни і комплектації, прочитати відгуки. Ми співпрацюємо лише з авторитетними виробниками і перевіреними дистриб'юторами. Усі товари супроводжуються сертифікатом, який підтверджує відповідність міжнародним стандартам якості та безпеки. В онлайн-каталозі представлена різноманітна побутова техніка для дітей, купити яку можна в один клік із доставкою по Києву чи в будь-який інший населений пункт України.