Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Побутова техніка

(1-24 из 49)
-21% Акція

Холодильник (2001357)

835 грн

1 059 грн

Праска дитяча Keenway (2001358)

353 грн

medalmedalХіт продажу

Пилосос (2001354)

(4)

725 грн

-35% Акція

Пральна машина (2001269)

519 грн

799 грн

-25% Акція
-26% Акція

Чайник (K21660/2001337)

229 грн

309 грн

-22% Акція
-25% Акція

Праска(2001271)

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Дитяча побутова техніка - іграшки для юних господинь

Дівчата, традиційно, прагнуть бути схожими на маму, тому іграшки - побутова техніка користуються такою популярністю. Вони допомагають малятам відчути себе дорослішими і привчають їх до майбутніх домашніх клопот. Таким чином, це не просто забавна штучка - а корисна, розвиваюча річ. До того ж, дівчаткам, які не бажають допомагати батькам по господарству, буде вельми корисна подібна міні-побутова техніка - іграшки для дітей такого роду набагато краще привчають до праці, ніж строгі нагадування.

Іграшкова побутова техніка, як вибрати?

Такі вироби, як дитяча побутова техніка - іграшки, представлені зараз у дуже вражаючому асортименті. Можна вибрати пральну машинку, де юні господині будуть прати лялькові одягу. Або праска, де одяг можна погладити і навіть швейну машинку, на якій шиються казкові наряди. Не менш цікавим виробом є мініатюрний пилосос або лялькові кухонні прилади. До особливостей, якими відрізняються сучасні іграшки (побутова техніка), можна віднести:

  • Високу деталізацію - деякі вироби практично є точною копією справжніх предметів побуту.
  • Реалістичність, яку надають характерні для діючих приладів звуки або світлові вогники.
  • Лялькова побутова техніка (іграшки для дітей), часто проводиться у вигляді міні-копій продукції відомих марок.

Завдяки таким особливостям, малюки можуть, через гру, знайомитися з тонкощами роботи різних пристроїв, звикати поратися по господарству, розуміють, що для прибирання необхідно використовувати одні предмети, а для приготування їжі - інші. Крім окремих предметів, можна купувати цілі набори, які включають, наприклад, все необхідне для прибирання або підтримки одягу в чистоті і охайності.

Вибираючи іграшки (побутова техніка), варто придивитися, щоб вибрані вироби були не тільки привабливими і з вигляду нагадували справжні - але ще й відрізнялися високим ступенем безпеки. Саме така дитяча побутова техніка (іграшки) пропонується в нашому інтернет-магазині «Будинок іграшок», а також оф-лайнової торгової мережі.

Купити дитячу побутову техніку

На нашому ресурсі пропонується найрізноманітніша побутова техніка (іграшки для дітей) - від простеньких мітелок з совочками до високотехнологічних мікрохвильовок, швейних машинок і багатих продуктами холодильників. Підібрати можливо товари для дівчаток різного віку (2-7 років).