Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Оптичні прилади

(1-24 из 50)
-29% Акційний товар
-25% Акційний товар

Перископ Navir Looky (3050)

149 грн

199 грн

-25% Акційний товар
-25% Акційний товар
-27% Акційний товар
-25% Акційний товар

Оптичний прилад Navir Threek 3 в 1 (8097)

449 грн

599 грн

-26% Акційний товар
-26% Акційний товар

Телескоп Navir Дослідник (5011)

259 грн

349 грн

-25% Акційний товар
-25% Акційний товар

Оптичний прилад Navir Optic wonder (4010/T)

149 грн

199 грн

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Дитячі мікроскопи і телескопи - розумні іграшки для ваших дітей

Маленька дитина сприймає світ через гру, тому вірно і зворотне. Пізнання навколишнього, сприйняття нової інформації для малюка - свого роду гра. І чим довше дорослим вдасться підтримувати таке ставлення до навчання, тим більше у них шансів виростити активну і відкриту для всього нового людину.

Розумні іграшки для молодших школярів - подоба зменшених копій серйозних дорослих приладів. Вони стимулюють роботу думки, ненав'язливо підштовхують до цілеспрямованого пошуку нової інформації. Купити телескоп для дітей - зовсім не означає зв'язати їх подальше життя з астрономією, а дитячі мікроскопи захоплюють не тільки майбутніх мікробіологів.

Дитячий телескоп - іграшка з значними можливостями

Збираєтеся купити телескоп для дітей, але сумніваєтеся, чи довго він буде для них цікавий? Зверніть увагу на характеристики товару і рекомендовану виробником вікову категорію. Звичайно ж, дитячий телескоп простіше реального приладу, але його можливостей цілком достатньо для аматорських спостережень. Як розібратися в характеристиках? Важливі наступні показники:

  • Об'єктив. В описі моделі вказують величину лінзи об'єктива - чим вона більша, тим краще оптичні властивості телескопа.
  • Лінза дитячого телескопа дозволяє побачити в нічному небі скупчення зірок і туманності, детальніше розглянути Чумацький Шлях.
  • У дитячий телескоп можна оглядати об'єкти, які невидимі на дальі відстані неозброєним оком. Ступінь збільшення залежить від розміру окуляра.
  • Для іграшкової моделі дуже хорошими вважається показник збільшення в 450 разів.
  • Сучасні дитячі телескопи можуть бути оснащені WEB-камерою і роз'ємом для з'єднання з комп'ютером.

Дитячий мікроскоп - перші кроки до науки

Оптичні прилади для дітей мають ті ж властивості, що й справжні, що використовуються в наукових лабораторіях, тільки простіше в управлінні і слабкіше за ходовими характеристиками.

На сайті магазина «Будинок Іграшок» представлені класичні стереомікроскопи і електронні моделі від кращих виробників. Останній варіант - нововведення серед дитячих приладів. З його допомогою можна не тільки розглянути невидимі оку частинки, але також зробити знімок свого досвіду, якщо підключити прилад до комп'ютера.

Пам'ятайте, що бінокулярні мікроскопи краще монокулярних, так як рівномірно розподіляють навантаження на обидва ока.