example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Набори для фокусів

(1-7 из 7)
Показано 7 из 7 товарів

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Спритність рук і ніякого шахрайства

Створювати чудеса кожен день допоможуть фокуси для дітей з усім необхідним реквізитом. Якщо дитина допитлива, обожнює бути в центрі уваги, з ентузіазмом спостерігає за виступами іменитих фокусників - дайте йому можливість спробувати себе в амплуа ілюзіоніста.

Якими бувають дитячі фокуси

Підбирати комплект в магазині слід з урахуванням переваг дитини. Одній подобаються карткові фокуси, іншій - показувати трюки з зникненнями предметів, третій - чудо трансформації. Кожен набір присвячений певній тематиці і забезпечений вичерпною барвистою інструкцією з картинками.

Насправді зачаровує диво - це праця, що вимагає терпіння і тренувань. Малюк зможе самостійно навчитися техніці і підготувати виступ своїми силами від початку до кінця. Ціни на дитячі фокуси залежать від наповнення комплекту, складності та наявності електронних деталей. До складу одного набору може входити один або кілька захоплюючих трюків. Прості завдання розраховані на одного виконавця у віці від 6-7 років. В асортименті представлені нетривіальні добірки для підлітків, яких складно чимось здивувати. Для освоєння деяких трюків буде потрібен час, адже осилять їх тільки самі терплячі і уважні. Зате як здорово буде стояти на сцені і чути шквал оплесків, повторюючи ефектні моменти на біс. Казковий саквояж юного фокусника оснащений потайними кишеньками, коробочками з подвійним дном, відділеннями з секретом і іншими технічними хитрощами професійних майстрів. Діти зможуть зануритися в творчу лабораторію магічного мистецтва і дізнатися таємниці відомих ілюзіоністів.

Чарівні набори для юних фокусників

Всі батьки мріють, щоб їх дитина виросла гармонійною і успішною особистістю. Фокуси - це заявка на унікальність. Вони розвивають навички спілкування, просторову координацію, вчать концентруватися і терплячості добиватися поставленої мети. Трюк може не вийти з першого разу, тому батькам важливо морально підготуватися до того, що малюк одного разу розчарується, вирішивши кинути свої спроби. Дитину потрібно хвалити і заохочувати, мотивувати і вселяти впевненість у власних силах. До речі, робота з реквізитом також розвиває акуратність і привчає до режиму.

Граючи і розважаючись, дитина створює казку і розвиває:

  • дрібну моторику і тактильну пам'ять за рахунок постійної роботи з дрібними предметами;
  • уважність і координацію, концентруючись на безпомилковому виконанні алгоритму трюку;
  • логічне і абстрактне мислення;
  • посидючість і терплячість, а також уміння розбиратися в інструкціях;
  • навички соціального спілкування.

Набори для юних фокусників містять елементи і аксесуари, які виробляються з якісних матеріалів. У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент лінійок для юних чарівників виробництва України і зарубіжних компаній. Залежно від віку та інтересів дитини можна вибрати і купити набір для дитячих фокусів на будь-який смак. З ними малюк зможе повторювати улюблені трюки і вражають уяву ілюзії знову і знову, удосконалюючи і відточуючи майстерність. Вироби розраховані на дитячу аудиторію, тому предмети реквізиту відрізняються міцністю і безпекою. Юний ілюзіоніст і його батьки можуть замовити не тільки готові комплекти, а й окремі деталі, заповнивши заявку на конкретні елементи реквізиту.