example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Набори для дослідів

(1-24 из 163)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
-20% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...7

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Цікавий і веселий спосіб пізнати світ

В останні роки діти все більше захоплюються науковими експериментами. Багато батьків заохочують цей інтерес і намагаються підігрівати його якомога довше, набуваючи в дитячих магазинах навчальні набори для дослідів. Асортимент наукових конструкторів надзвичайно великий. Вони абсолютно різні за наповненням: тематика пов'язана з такими науками як хімія, фізика, біологія та анатомія. Чим раніше дитина проявить інтерес до світу незрозумілого і загадкового, тим імовірніше, що він не втратить цієї тяги і в майбутньому. Домашні експерименти - відмінний спосіб повеселитися і урізноманітнити дозвілля. Вони сприяють розвитку логічного мислення, розкривають здібності, вчать не боятися невідомого і не пасувати перед труднощами. Спільні заняття цікавою справою зближують, покращують уважність і терпіння.

Корисні і цікаві дитячі набори для дослідів

Товари цієї групи однаково цікаві хлопчикам і дівчаткам. Домашні експерименти, анатомічні атласи, мікроскопи стануть відмінним подарунком для хлопців у віці від 6-7 років і старше. Неймовірні візуальні перетворення познайомлять малюка з основами природничих наук. Він дізнається, що таке хімічні елементи і своїми очима побачить результати їх взаємодії, зможе виростити кристал, сталактит або створити діючий вулкан в мініатюрі. Електронні конструктори розкриють секрети механіки і оптики. Малюк сам зможе зібрати підзорну трубу і побачити, з чого вона складається і як працює. Легко також створити рухому модель і справжні 3D-окуляри для «оживлення» навколишнього світу, приборкати вогонь, виготовити шампунь, мило і навіть вивчити під мікроскопом молекулярний склад звичної їжі. А як цікаво спостерігати за природними явищами, створеними в домашній лабораторії: викликати дощ, блискавку і посилювати вітер. Шкільна фізика і хімія більше ніколи не будуть здаватися нудними і незрозумілими уроками. Дорослі можуть не тільки спостерігати і контролювати, а й брати участь у веселих експериментах. Це гра, яка нікого не залишить байдужим.

Як вибрати розвиваючі набори для дослідів

Як і інші іграшки, експерименти повинні відповідати віку. Ціни на набори для дослідів коливаються в досить широкому діапазоні. Вони залежать від складності комплекту, тематики, кількості складових, необхідності використання додаткових аксесуарів і акумуляторних батарей. Великі розвиваючі набори для дослідів, як правило, містять багато предметів, аксесуарів, всіляких колб, витратних матеріалів для реакцій, а також спеціальних інструментів. З таким набором можна провести не один, а десятки експериментів. Кожен комплект доповнений докладною ілюстрованою інструкцією. У ній покроково описується процес виконання дослідів і запобіжні заходи. Безпека - це те, що ні в якому разі не можна ігнорувати.

У нашому інтернет-магазині кожен покупець має можливість підібрати і купити набір для домашніх дослідів. Зручний пошук дозволяє вибрати різні комплекти від зарубіжних фірм і виробників з України з урахуванням інтересів, побажань та віку дитини.