example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Мозаїка

(1-24 из 98)
medalmedalХіт продажу
-28% Акційний товар
-22% Акційний товар

Набір мозаїки DJECO Білочка (DJ08897)

388 грн

499 грн

medalmedalХіт продажу
-36% Акційний товар
-21% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-16% Акційний товар
-12% Акційний товар
-27% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-22% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...5

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Яскрава і захоплююча мозаїка для дітей

Мозаїка дитяча — цікава іграшка, яка пробуджує уяву, тренує просторове мислення, знайомить з геометричними фігурами, розмірами, кольорами. Такі забави мультифункціональні: допомагають малюкам розвиватися, вчать їх і розважають. У магазинах представлені прості ігри для малюків та великі багатокомпонентні набори.

Збірні головоломки знайомлять дітей із новими поняттями, розвивають вроджений хист, розширюють навички і можливості. Вони складаються із яскравих, барвистих фрагментів, кількість яких варіюється від десятка до декількох сотень. Малюкам цікаво сортувати фігури за формою і відтінками. А з деталей мозаїки для дітей старшого віку можна зібрати складні конструкції за шаблоном чи вигадати свої варіанти.

Мозаїка

Малюки і дорослі у захваті від мозаїки дитячої

Творчі забави стимулюють тактильну чутливість, логічне мислення та концентрацію. Граючи, малюк в розважальній та ненав'язливій формі пізнає довкілля, набуваючи корисних навичок. Головоломки розвивають логіку й аналітичні здібності дитини. Мозаїка для наймолодших ознайомить із базовими геометричними поняттями, навчить рахувати, писати і навіть підштовхне до вивчення іноземних мов.

При виготовленні головоломок використовують пластик, деревину, картон. Екологічно безпечні та якісні матеріали гарантують тривалу експлуатацію і високу зносостійкість іграшок. Розважальна продукція безпечна для дітей будь-якого віку: що молодша дитина, то більші елементи головоломки.

В інтернет-магазині представлений широкий вибір розвиваючих іграшок за доступними цінами від вітчизняних і закордонних виробників. Залежно від навичок і захоплень малюка, батьки легко підберуть цікаву головоломку, тематичні комплекти, механічні пазли та безліч інших товарів. Купити мозаїку в Україні можна цілодобово, скориставшись нашим онлайн-сервісом. Замовити доставку можна в Київ або інше місто України.