example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Інтерактивні навчальні іграшки

(1-24 из 125)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-22% Акційний товар
-30% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-25% Акційний товар
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-53% Акційний товар
-50% Акційний товар
-26% Акційний товар
-50% Акційний товар
-50% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...6

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Вчимося, граючи: інтерактивні навчальні іграшки

Сучасних малюків складно здивувати милим плюшевим ведмедиком або красунею-лялькою. Дітлахи пред'являють особливі вимоги до дитячих іграшок. Батьки теж охоче купують товари, які допомагають надовго утримати увагу дитини і сприяють інтелектуальному зростанню крихти. Наслідуючи іграшковії птиці, яка говорить, діти вимовляють перші слова, а наздоганяючи втікача цуценя, роблять перші кроки.

Як вибрати інтерактивну іграшку для малюка

Визначальним критерієм при покупці книги, яка говорить, комахи або тварини є вік хлопчика або дівчинки. Тому радимо враховувати рекомендації виробника. При цьому ціни на навчальні ігри для дітей в Україні залежать від виробника і функціональних можливостей.

Порадувати дитину першого року життя можна яскравим центром, ккий розвиває, або музичним килимком. Рухомі деталі і матеріали різних фактур зацікавлять малюка і познайомлять з властивостями навколишніх предметів. Столики, дитячі комп'ютери і будиночки з різними рівнями складності виробники оснащують різнокольоровими кнопками. При натисканні вони відтворюють голоси тварин і птахів, звучання музичних інструментів, веселі мелодії. Деякі моделі випускають з мікрофоном і функцією запису. В асортименті багатьох магазинів також представлені інтерактивні іграшки, які включають в себе сортер.

Допитливим непосидам до 3 років запропонуйте кумедні іграшки-каталки, казки або ігровий тренажер. У цьому віці важливо розширити словниковий запас, закласти поняття «колір», «форма», «розмір» і розвинути дрібну моторику рук.

У 3-5 років саме час обзавестися азбукою, яяка говорорить, м'яким звірятком чи лялькою, яка підтримає бесіду. У компанії улюбленого персонажа мультфільмів «Немо», «Маша і Ведмідь», «Вінні Пух» так весело вчити букви, цифри, скоромовки і вірші. Маленькі пухнасті вихованці здатні самостійно пересуватися і розмовляти, реагують на ласкаві дотики, вимагають уваги і турботи свого господаря.

Високотехнологічні роботи для хлопчиків

Хлопчаки старше 7 років будуть в захваті, якщо ви купите їм таку інтерактивну іграшку. Роботи здатні самостійно пересуватися, об'їжджаючи перешкоди, фотографувати, перевертатися і грати з м'ячем. Електронні чоловічки, динозаври і космонавти «схильні до" зміни настрою, навчаються різним трюкам і орієнтуються в повній темряві.

Деякі виробники пропонують хлопчикам зібрати іграшкового воїна або доброзичливого всезнайку самостійно. Можливостей у таких рукотворних роботів аж ніяк не менше, ніж у їх готових побратимів. Вони відгукуються на голос, програють музику і пританцьовують, перемикають канали та вмикають телевізор, захищаються і атакують. А ще - швидко навчаються і передають відеозображення на планшет або комп'ютер. Управляти інтелектуальним роботом можна за допомогою пульта дистанційного керування або через Wi-Fi.

Цікавим школярам

Дітям, які тягнуться до знань, запропонуйте пізнавальні вікторини, «балакуючи» плакати і книги. З їх допомогою навчання іноземній мові, історії або фізики стане цікавим і незвичайним. Географічні карти зі звуковим модулем розкажуть зацікавленому учневі про континенти і країни, а книга розповість про закони природи і перевірить, наскільки добре школяр засвоїв нові знання. Вікторини призначаються для командної гри і групового навчання. Вони розбудять в дітях дух конкуренції і стануть додатковим стимулом для розширення кругозору.