Гарячі акції

paymentpartpaymentpartОплата частинами
-22% Акція
Інтерактивні навчальні іграшки - Навчальний робот Fisher-Price Мові (FKC38)

Код товару: 528585

Навчальний робот Fisher-Price Мові (FKC38)

2 499 грн

3 199 грн

medalmedalХіт продажу
-30% Акція
-17% Акція
-17% Акція
-23% Акція
Оптичні прилади - Контейнер-мікроскоп Navir Buggy (8035)

Код товару: 536505

Контейнер-мікроскоп Navir Buggy (8035)

294 грн

379 грн

-15% Акція
-31% Акція
-31% Акція
-33% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-15% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-22% Акція

Відео

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

розвиваючі іграшк

Навчайся весело з розвиваючими іграшками

Навчання в процесі гри — найкращий спосіб прищепити дитині знання. Розвиваючі іграшки вчать рахунку, читання, стимулюють моторні й сенсорні навички. Вони пробуджують інтерес до навколишнього світу, розкривають творчі здібності. Гра з навчальними іграшками — чудова ідея для спільного відпочинку.

На сайті представлений великий вибір освітньої продукції різної ціни і складності: від традиційних м'ячів, кубиків і пірамідок до багатоелементних конструкторів і електронних інтерактивних гаджетів.

Навчальні іграшки для великих і маленьких

Завдяки цим забавам діти активніше розвиваються і легко засвоюють новий матеріал. Товари представлені для різних вікових груп. Найменші з їхнью допомогою познайомляться з формою, кольором, числами і буквами. Хлопцям старшого віку напевно припадуть до душі рухомі говорющі інтерактивні пристрої, набори для дослідів і рукоділля.

Навчання координації рухів, мовна підготовка, розвиток дрібної моторики і просторової уяви — ось лише мала частка переваг, характерних для освітніх товарів. Розвиваючі іграшки для дітей виготовляються з урахуванням вікових фізіологічних особливостей. Звукові та візуальні ефекти додають моделям привабливості, концентрують увагу дитини і вмикають її уяву. Товари характеризуються надійною конструкцією і оздобленням, при їхньому виготовленні залучаються яскраві, приємні на дотик, міцні і безпечні матеріали.

Із дитячими розвиваючими іграшками дитина вчиться спостерігати за навколишнім світом, помічати деталі, зіставляти і аналізувати. Дорослішаючи, малюк ще більше цікавиться тим, що відбувається навколо. Йому потрібно все спробувати, до всього доторкнутися, усе відчути. Це час експериментів і захоплюючих відкриттів.

Освітні набори, комплекти для дослідів і збірки для юних фокусників дозволяють дитині відчути свою значимість, розвивають комунікабельність. Гра з ними стимулює і підтримує творчі здібності, дає можливість наочно продемонструвати таланти. Це корисний досвід спілкування з однолітками і дорослими, удосконалення навичок взаємодії з аудиторією, можливість зміцнити впевненість у собі.

розвиваючі іграшк

Багато виробників пропонують електронні пристрої з розважальними та освітніми функціями, які готують малюка до життя в автоматизованому світі. Ці продукти знайомлять із рахунком і письмом, допомагають засвоїти шкільну програму, містять захоплюючі завдання і є розумним компромісом безпечної комп'ютеризації.

На сайті доступна продукція вітчизняних і зарубіжних виробників. Завдяки детальному торговому каталогу і зручній системі фільтрації відповідно до навичок, віку і захоплень дитини в інтернет-магазині легко вибрати розвиваючі іграшки, щоб купити їх у Києві або замовити доставку в будь-який населений пункт України.