Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Герої

Інтелектуальні ігри

(1-24 из 910)
medalmedalХіт продажу
Інтелектуальні ігри - Суперфермер(80865)

Суперфермер(80865)

(5)

569 грн

medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
Інтелектуальні ігри - Настільна гра Сардини(DJ05161)

Настільна гра Сардини(DJ05161)

(0)

363 грн

medalmedalХіт продажу
-37% Акція
Інтелектуальні ігри - Гра настільна Монополія-Grab and Go(B1002)

Гра настільна Монополія-Grab and Go(B...

(4)

209 грн

329 грн

-14% Акція
Інтелектуальні ігри - Ранчо(81411)

Ранчо(81411)

(0)

513 грн

599 грн

-17% Акція
Інтелектуальні ігри - Гра настільна Granna Цукерки рукавички гроші (82456)

Гра настільна Granna Цукерки рукавичк...

(4)

459 грн

549 грн

-17% Акція
Інтелектуальні ігри - Настільна гра Розумний сирник Smart Games (SGT 250 UKR)

Настільна гра Розумний сирник Smart G...

(0)

199 грн

239 грн

medalmedalХіт продажу
-17% Акція
Інтелектуальні ігри - Настільна гра Ноїв Ковчег Smart Games (SGT 240 UKR)

Настільна гра Ноїв Ковчег Smart Games...

(0)

199 грн

239 грн

medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
123...38

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Настільні інтелектуальні ігри в житті наших дітей

Навчання в ігровій формі - чудовий спосіб для дітей засвоювати матеріал. Наочні матеріали допомагають закріпити отримані знання та придбати нові.

Сенс гри для дитини

Кожен батько мріє бачити свою дитину всебічно розвиненим, цілеспрямованим, але і позбавляти його ігрової діяльності також не входить в їх плани. Як же поєднати корисну діяльність з приємним проведенням часу. Відповідь є - купуйте і грайте з дитиною в настільні ігри.

Процес гри починається вже з розкриття упаковки. Дитина урочисто дістає ігрове поле, читає інструкцію до гри, роздає фішки, картки, розподіляє на всіх стартові капітал і гра починається. Навіть непосиди в цей момент забувають про все, їх захоплює сам процес. Головне, допомогти їм розібратися і дохідливо пояснити правила, щоб дитина змогла бути впевнений, що він грає правильно. На перших порах можна підказувати і нагадувати правила, якщо дитина помилиться.

Настільні економічні ігри спрямовані на формування економічних понять і знань. Вони допомагають усвідомити важливість грамотного вкладення грошей, вчать продумувати стратегію ходів, прогнозувати майбутні результати і наслідки своїх ходів. У гри економічного характеру з задоволенням грають дорослі і діти. Це відомі гри «Монополія», «Мільйонер», «Менеджер», «Мій перший капітал», «Комерсант юніор».

З чого все починалося?

Настільна гра Монополія - справжнє джерело натхнення для економістів і творців подібних за тематикою ігор-клонів. Це класика, з якої все почалося. Саме вона задала «моду» на економічні ігри. Мета гри - використовуючи стартовий капітал, продавати, купувати і орендувати нерухомість і не збанкрутувати. Ігрове поле економічної настільної гри Монополія являє собою квадрати, по яких переміщаються гравці, попередньо кинувши кубик. Кожен квадрат є або об'єктом нерухомості, який можна використовувати або якоюсь подією. В процесі гравцям доведеться платити податки, брати участь в аукціонах і грамотно розпоряджатися об'єктами. Будь-яку нерухомість можна купити у банку для забудови, але чи буде це вигідно в даний момент, доведеться вирішувати самому гравцеві.

Настільна гра Монополія допомагає дітям осягати ази економіки, розуміти справжню цінність грошей і грамотність їх використання, що, безсумнівно, стане в нагоді їм в майбутньому.