example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

3D пазли

(1-24 из 308)
-31% Акційний товар
-30% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
-25% Акційний товар

Механічний 3D пазл Сейф Ukrainian Gears (70011)

(5)

819 грн

1 099 грн

-30% Акційний товар
crystalcrystalЕксклюзивний товар
-30% Акційний товар
-30% Акційний товар
-30% Акційний товар
-30% Акційний товар
-29% Акційний товар
-29% Акційний товар
-30% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...13

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Чому варто вибрати 3Д пазли

Оригінальна гра-головоломка, яка з'явилася на прилавках магазинів порівняно недавно, встигла полюбитися і дітям, і дорослим. На відміну від плоских картинок, з окремих деталей 3Д пазлів можна зібрати об'ємні фігури будівель, техніки, тварин і навіть рухомі конструкції. Тривимірні іграшки збираються без використання клею та інших скріплюючих матеріалів, а з'єднання елементів відбувається завдяки поглибленням і виступам, що ідеально підходять одне одному.

Якщо ви шукаєте для сина або дочки цікаву і захоплюючу головоломку, 3Д пазли дитячі — відмінна іграшка, із якою буде цікаво дитині будь-якого віку.

Особливості та переваги 3Д наборів

За своїм розвивальним потенціалом дитячі комплекти 3D пазлів для малюків і дітей старшого віку набагато кращі за звичайні. Щоб отримати з окремих деталей цільну конструкцію, потрібно постаратися. Дітям 3–4 років, що лише починають опановувати складання своєрідних конструкторів, знадобиться допомога дорослих. В інтернет-магазині можна вибрати іграшку, що складається з 10–15 елементів, із якою дитина впорається самостійно. У процесі складання діти розвивають просторове і логічне мислення, тренують дрібну моторику пальців, вчаться бути уважними і посидющими, доводять розпочате до кінця.

Якими бувають 3D пазли для дітей

У виробництві дитячих 3Д комплектів використовують різний матеріал. На ринку представлені набори для хлопчиків і дівчаток, виконані з безпечного та міцного пластику, дерева чи паперу.

3D ПАЗЛЫ

Тривимірні іграшки із пластику найбільш популярні і коштують недорого. Цей матеріал фарбують у різні кольори, тому готові конструкції виходять барвистими і яскравими. Висока зносостійкість пластику дозволяє неодноразово розбирати і збирати будівлі, автомобілі та скульптури.

Головна перевага дитячих три Д пазлів із дерева — екологічність і практичність. Ідея створення такої іграшки належить українському бренду Ukrainian Gears. Ще одна перевага в скарбничку виробника — наявність функціональних елементів і моторів, які змушують зібрану конструкцію рухатися. Шкатулка, що відкривається, робочий байк і механічний комбайн, таймер-секундомір, що відлічує час — захоплююча розвага і навчальний посібник по роботі складних механізмів.

Можна купити 3д пазли, виготовлені з ламінованого пенокартона. Ціна таких виробів невисока, проте вони менш довговічні порівняно з іграшками з дерева або пластику.

На нашому сайті представлений широкий вибір дитячих 3Д пазлів з доставкою по Києву та інших містах України. Усі товари супроводжуються офіційною гарантією.