example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

М'які ляльки

(1-12 из 12)
-50% Акційний товар
Ще 8 товарів

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

З чого складається іграшка?

У розділі представлені ляльки м'яконабивна. Пупс мягконабивний - відмінний вибір турботливого батька.

Чому?

Це, перш за все, безпечна іграшка для самих маленьких діток. Усередині м'яка лялька заповнена гіпоалергенними ватяними кульками. Обличчя ляльки, ручки-ніжки створені з вінілу. Це матеріал робить пупса м'яким, приємним на дотик, більш рухливим, ніж інші ляльки. Є моделі і з міцного, нетоксичного пластику. Всі наряди пупсів створені з екологічно чистого матеріалу, з фарб на водній основі. Щоб купити ляльку м'яку, потрібно уважно розглянути наш асортимент і зробити замовлення прямо з сайту. Незаперечні плюси м'якої ляльки М'які ляльки для дівчаток відмінні помічники для розвитку: За допомогою цієї ляльки у віці 1-2 років, 3-5 років малюк легко вивчить частини тіла; Емоційний аспект: лялечки викликають щирий дитячий захват; Енергетика тепла і ласки, які виходять від м'якого пупса справляє позитивний вплив на вашого карапуза; Лялька з м'яким тілом розвиває сенсорику - вивчення малюком матеріалів з різного текстилю дуже цікаве заняття. Адже лялька створена з одного матеріалу, одяг з іншого, а тарілочки-пляшечки - з третього. Малюкові цікаво доторкнутися і спробувати на смак все. Дрібна моторика: адже для того, щоб зняти ляльці одяг - потрібно повправлятися з гудзиками. Рухи пов'язані з перевдяганням і застібання гудзиків вимагає від дитини уважності й терпіння!

Рольові ігри:

М'які пупси просто створені для гри в «Дочки-матері». З такими малюками є годування (в залежності від набору, є різні слюнявчики, тарілочки, пляшечки), купання (є моделі з водонепроникної одягом), переодягання (одежину можна знімати), прання (зі своєю дівчинкою ви можете відіграти процес прання).

А як приємно з цим затишним пупсом засипати разом! Наприклад, м'яка іграшка лялька Анабель просто створена для міцних обіймів. У будь-якому випадку, навіть якщо просто віддати лялечку в руки дитині, він сам знайде їй застосування. Завдяки матеріалам, з яких зроблена лялька - вона витримає удари, тиск і збереже свій чарівний зовнішній вигляд на довгий час.