Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Серія

Всі значення

Мякі іграшки ручної роботи

(1-24 из 27)
medalmedalХіт продажу
Мякі іграшки ручної роботи - Мяка іграшка Котик (4820133761427)

Мяка іграшка Котик (4820133761427)

(4)

269 грн

12

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Іграшки ручної роботи

Останнім часом в сегменті м'яких іграшок стали користуватися попитом іграшки ручної роботи. Чому ж вони набирають таку популярність серед дітей і дорослих? Відповідь на це питання криється в оригінальності і якості такої іграшки. Адже іграшки ручної роботи мають свій неповторний дизайн, створений майстром. Існує дуже маленька ймовірність, що Ви зустрінете точно таку ж іграшку. При створенні такої іграшки майстер витрачає набагато більше часу. Адже приділяється увага кожній дрібниці, кожній деталі і це, звичайно, безсумнівний плюс. Можна сказати, що в кожну іграшку автор вкладає свій талант і душу.

Які бувають м'які іграшки ручної роботи?

На сьогоднішній день найбільш популярними варіантами для створення м'якої іграшки ручної роботи є тварини, ляльки та іграшки для новорічних свят. Авторський дизайн робить такі іграшки особливим подарунком для близької людини або дитини. При створенні завжди використовується якісний матеріал, який прослужить довгий час. Handmade це неповторний дизайн і якісна робота. Існують набори для створення іграшок ручної роботи. Звичайно, в такому випадку іграшка буде такою, як закладено в інструкції, але все одно вона може відрізнятися в деталях, і час, витрачений на її створення, буде означати, як ви цінуєте людину, для якої її зробили.

М'які іграшки для дітей

Діти дуже люблять гратися м'якими іграшками, адже вони дуже приємні на дотик. Багато з них мають звукові ефекти. Найчастіше вони створені за образом знаменитих мультиплікаційних героїв. При покупці іграшок ручної роботи ви робите вибір на користь унікальності та оригінальності. Якість пошиття у таких іграшок на висоті, а після першого прання вони залишаються точно такі ж, як і при покупці. Варіант іграшки ручної роботи відмінно підійде для декорування будинку або робочого місця. Вона відмінно підійде для декору дитячої кімнати. Граючись такою іграшкою, дитина буде розвивати тактильні навички та фантазію. А найголовніше, вона безпечна, адже м'якою іграшкою неможливо поранитися.

Де купити?

Існує безліч декоративних іграшок в Україні. Більшу частину з них можна вибрати і купити в інтернет-магазині «Будинок іграшок». Іграшка ручної роботи стане відмінним подарунком дитині або дорослому на свято. Якщо ви хочете зробити оригінальний і неповторний подарунок - м'яка іграшка ручної роботи - це відмінний варіант.