example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Герої

Набори для моделювання

(1-24 из 313)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-40% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-39% Акційний товар
-40% Акційний товар
-20% Акційний товар
-40% Акційний товар
-40% Акційний товар
-40% Акційний товар
newnewНовинка
newnewНовинка
newnewНовинка
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...14

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Інтернет магазин збірних моделей України

Збірні масштабні моделі - складне, цікаве і копітка хобі, добре підходить посидючим дітям, люблячим пізнавальний дозвілля. Збірні моделі купити в Україні дуже просто! Інтернет магазин збірних моделей «Будинок Іграшок» пропонує моделі найбільших світових брендів, відомих високою якістю своєї продукції. Ознайомитися з нею ви можете, заглянувши в каталог збірних моделей, представлений нижче. Вибираючи набір для своєї дитини батько, в першу чергу, повинен вирішити, чи хоче він купити збірні моделі або моделі для склеювання. Тільки подивіться наш сайт, збірних моделей для любителів і професіоналів, безліч збірних моделей (Київ, Харків) доставка по всій Україні.

У чому різниця масштабних збірних моделей?

Деякі компанії, зокрема, 4d Master, пропонують навчальні збірні моделі, які дозволяють зібрати ігровий навчальний макет. Наприклад, скелет трицератопса, модель клітини рослини або космічний шаттл в розрізі. Такі моделі складаються з профарбованих при виготовленні деталей і збираються як конструктор або 4d пазл. При необхідності, модель можна розібрати і зібрати повторно. Збірні моделі для склеювання - навпаки, являють собою набір деталей, які дитина послідовно склеює, покриває ґрунтовкою, а потім розфарбовує вже готову модель. Такі моделі не можуть бути зібрані повторно, зате математичні, інженерні та творчі навички дитини розвиваються краще, він більше дізнається про прототип моделі і, можливо, саме моделювання підштовхне його подальший інтерес до техніки, історії та науці.

Що б ви не вирішили, купити модель для складання або для склеювання, магазин збірних масштабних моделей «Будинок Іграшок» дозволить познайомити вашу дитину з захоплюючим світом конструювання.

Як захопити дитину збирати модель для збірки?

Оскільки склеювання масштабних моделей захоплення не найпростіше, деяким дітям потрібен час, щоб «розкуштувати» і полюбити це заняття. І в цих випадках йому потрібна невелика допомога з боку батьків: Вибирайте «стартову» модель, ґрунтуючись на смаки та вподобання дитини. Не так важливо, що це буде літак, мотоцикл або ретро-машина, головне, щоб вона викликала наснагу і бажання скоріше почати Враховуйте складність моделі. Деталізовані моделі з великою кількістю деталей, звичайно, виглядають дуже привабливо, але ми б все-таки рекомендували потренуватися на чомусь простішому Почніть разом з сином - не важливо, чи займалися ви чимось подібним, моделі початкового рівня зіпсувати неможливо Цікавтеся прогресом дитини. Нехай вона відчуває, що його успіхи вам цікаві.

З чого почати роботу з моделлю для склеювання?

Якщо ви вперше вибираєте такого роду подарунок, рекомендуємо звернути увагу на подарункові набори для складання моделей, оскільки, крім самих деталей, вони містять модельний клей і необхідні фарби. У такому випадку, якщо ваш син не захоче зробити моделювання своїм постійним хобі, а вирішить обмежитися однією зібраної моделлю, ви уникнете додаткових витрат на покупку супутніх витратних матеріалів.