example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Вік

Стать

Електронні конструктори

(1-19 из 19)
medalmedalХіт продажу
-15% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
-19% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-26% Акційний товар
Ще 15 товарів

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Захоплюючий дозвілля і розвиток дитини

Науковий прогрес охопив багато сфер, в тому числі і ринок дитячих товарів. Серед інтелектуальних іграшок великою популярністю користується електронний розвиваючий конструктор. Ця забава - доступний спосіб цікаво і з користю провести час, дізнатися багато нового, власноруч зібрати працюючу модель, а також познайомитися з азами і основними поняттями електроніки та фізики.

Електронний конструктор - чудеса науки в домашніх умовах

Набір автоматичних елементів, блоків і з'єднань дозволяє конструювати електричні ланцюги і пристрої за допомогою рознімних контактів без використання пайки. Як правило, стандартний комплект містить наступні деталі: батарейний відсік, дроти, елементи електричної схеми і монтажну плату. До кожного набору додається детальна друкована інструкція, яка розтлумачить опис схем, теоретичні положення, практичні вказівки і правила безпеки.

Збірні дитячі конструктори складаються з безлічі компонентів, що дозволяють збирати електричні ланцюги, проводити експерименти і винаходити. Дитина може сконструювати схеми і відразу перевірити їх роботу. Зібрані пристрої обертаються, а також видають звукові і світлові сигнали. Ціна набору залежить від рівня складності, форми, кількості елементів, матеріалів і популярності виробника.

З якого віку можна починати використовувати дитячі електронні конструктори

Розвиваючі електронні комплекти розробляють спеціально для дітей. Вони орієнтовані на хлопчиків і дівчаток різних вікових груп, починаючи з 5-річного віку. Використовувати такі набори можна не тільки вдома. Багато шкіл і центрів дозвілля застосовують дитячі електронні конструктори на практичних заняттях з фізики в якості наочного посібника.

Дітям молодшого шкільного віку краще розбиратися в пристроях разом з батьками. В ході спільних занять ви можете на простих прикладах пояснити дитині фізичні явища, які оточують нас в повсякденному побуті (принцип роботи радіо, дзвінка, телефону, що таке струм і світло). Подарувавши таку іграшку, ви допоможете розвинути і підтримувати інтерес юного дослідника до фізики і точних наук.

Набори електронних компонентів для самостійної збірки допомагають розробити дрібну моторику рук, розвивають пам'ять і уяву. Це також відмінний спосіб самовираження, адже успіх в конструюванні підвищує самооцінку і позитивно впливає на особистісний ріст дитини. Комплекти стимулюють розвиток логічного мислення, дозволяють розширити горизонти свідомості і побачити навколишній світ у новому світлі. Це заняття вимагає серйозного ставлення, терплячості і акуратності.

У нашому інтернет-магазині представлені товари, виготовлені в Україні та за кордоном. Залежно від віку і індивідуальних переваг дитини можна вибрати і купити електронний розвиваючий конструктор, який стане найкращим подарунком на будь-яке свято.