example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Бренди

Вік

Стать

Скриньки

(1-3 из 3)
Показано 3 из 3 товарів

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Скриньки для дітей - справжня скарбниця

Від 3 до 5 років дівчатка переживають чудовий період. Будь-яка, навіть сама крихітна дівчинка почуває себе принцесою. А що потрібно принцесам? Прикраси! А куди складати прикраси, якщо немає шкатулки? Тоді потихеньку в вашому домі накопичуються всякі дитячі «скарби», від яких - ну нікуди не дітися. Різні намистинки, сережечки і колечка повинні зберігатися в особливому місці. Для батьків така скринька просто знахідка - в будинку нарешті запанував порядок!

Плюси шкатулки для дівчаток

Перерахуємо, чому дитячі шкатулки - це гарне придбання для сім'ї і просто приємний подарунок дівчинці: Порядок і місткість: тепер все «фантики» та інші дрібнички не валяються на полицях або на підлозі; Гендерне виховання: розповідаємо про те, «хто така дівчинка», що у всіх принцес є шкатулки і порядок в замку; Формування побутових навичок: з таким подарунком легше прищепити дівчинці елементарні навички акуратності; Дитячі шкатулки для прикрас сприяють розвитку комунікативних навичок. Ви здивовані? Адже це привід покликати подружок з такими ж скриньками, вивантажити всі прикраси, причепуритися і пограти в принцес - мила справа; Приємні матеріали. Все шкатулки виконані з міцного картону або пластику в ніжних рожевих тонах. Ручки обрамлені намистинками або іншими прикрасами. Де купити дитячу шкатулку Шкатулка для дівчинки купити в якості подарунка рекомендуємо в інтернет-магазині «Будинок Іграшок». Вам слід зробити вибір серед наступних брендів (різниця між ними не суттєва): Скриньки від YING YUAN створені з міцного картону; Blue Fairy прикрашає шкатулки зображеннями чудових фей з крильцями. Є звичайні шкатулки для творчості і музичні шкатулки з ніжною балериною. У музичних скриньках передбачено люстерко, і всі полички автоматично висуваються. У продажу шкатулки поменше - з одним великим відділенням.

Доступні шкатулки в формі бочки, сердечка, метелики і є навіть комод! Наприклад, шкатулка-бочонок розкривається і складається з декількох відділів. На кожній поличці є резиночки для волосся, шпильки і гребінець із дзеркальцем.