Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Герої

Роботи та трансформери

(1-24 из 547)
medalmedalХіт продажу
-27% Акція
-13% Акція
-29% Акція
-24% Акція

Інтерактивна іграшка робот Miposaur W...

(4)

3 824 грн

4 999 грн

-20% Акція

Іграшка трансформер Turbo Step Change...

(5)

479 грн

599 грн

-23% Акція

Міні-робот WowWee MIP WowWee (W3821)

539 грн

699 грн

medalmedalХіт продажу
-24% Акція
-15% Акція
-25% Акція

Інтерактивна іграшка робот Robosapien...

(4)

2 999 грн

3 999 грн

Робот Roboraptor WowWee (W8095N)

3 599 грн

medalmedalХіт продажу
medalmedalХіт продажу
-23% Акція

Інтерактивна іграшка Робот mini Robor...

(5)

462 грн

599 грн

-13% Акція
-23% Акція

Інтерактивний робот WowWee MINI Краб ...

(4)

462 грн

599 грн

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...23

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Чарівний світ роботів-трансформерів

Популярність іграшок-трансформерів не стала менше з того дня, як перша партія персонажів з'явилася в продажу. Ось уже тридцять років діти вигадують рольові ігри з улюбленими героями, що володіють унікальними можливостями. За роки випуску колекції поповнилися новими зразками і персонажами, серед яких є представники світлих і темних сил. Моделі трансформерів дуже різноманітні, як по габаритах і тематичної спрямованості, так і по технічному пристрою. До цієї категорії відноситься кілька серій:

  • прості фігурки з одним-двома перевтіленнями;
  • герої дитячих мультфільмів;
  • ігрові набори з кількома учасниками.

Величезний інтерес до коміксів і серіалів за участю Кібертрон визначили зростання популярності робота космічного трансформера - учасника міжпланетних битв. Перші серії Transformers підкорили дитячі серця захоплюючим сюжетом і барвистими зйомками. Автоботи і Десіптікони стали кумирами мільйонів дітлахів у всьому світі.

Ігрові набори «Трансформери» з головними героями кінокартини поповнилися космічною надсекретною зброєю, швидкісними машинами, захисної екіпіровкою. Функціональність сучасних іграшок не знає кордонів. Роботи пересуваються, знімають маски, ховаються і долають перешкоди, направляють зброю, влучно стріляють. Всі рухи героїв супроводжуються світловими і звуковими ефектами.

Сюжетні ігри з іграшками серії Тransformers

Хлопчаки (головні шанувальники роботизованою інтелектуальної техніки) відтворюють ситуації, що виникають в серіалах, або придумують свої сценарії, розподіляючи ролі між учасниками битви з лиходіями. Щоб перемогти могутнього Мегатрона, треба проявити кмітливість, спритність і відвагу, правильно розподілити завдання між учасниками великих битв.

Чи не знижується популярність традиційних іграшок Тransformers (Бот Шоти), які перетворюються з робота-людини в швидкісні автомобілі, і бойових станцій «Сайберверс», оснащених космічною зброєю.

Модельний ряд трансформерів постійно поповнюється новими ігровими комплектами, кожен з яких викличе захват у шанувальників всесвітньо відомих коміксів. Купити модель іграшки з серії «Трансформери» - безпрограшний вибір подарунка для хлопчика від 5 років.

Ігрові набори Transformers в магазині «Будинок Iграшок» - вироби високої якості, виготовлені з екологічно чистих матеріалів і оснащені безпечними механізмами. Іграшки зі складним технічним пристроєм відрізняються високою стійкістю до механічних впливів і надмірним зусиллям.

В електронному каталозі розміщені докладні описи іграшок і ігрових комплектів, вказані актуальні ціни на товари. Наведена інформація спростить вибір дитячого подарунка.

Магазин «Будинок Iграшок» здійснює адресну доставку замовлень в міста та регіони України.