example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Герої

Іграшкові набори Angry Birds

(1)
ANGRY BIRDS
paymentpartpaymentpartОплата частинами
newnewНовинка
Показано 1 из 1 товарів

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Іграшки Енгрі Бердз або Клин клином вибивають

Ваша дитина години проводить перед комп'ютером? Придивіться до того, у що він грає. Напевно ви побачите на екрані рухомих червоних птахів з розсердженими мордочками. Це - Енгрі Бердз, купити іграшку настільки привабливу, щоб повернути чадо в «реальний світ», відірвавши від цієї забави, не просто, адже такі ігри затягують. Хороший вихід - іграшки Енгрі з магазину «Будинок Іграшок», які легко «переводять» дитини в офлайн.

Злі пташки - іграшки, гранично нагадують комп'ютерних персонажів. Angry birds купити варто вже заради того, щоб дитина грав з однолітками, а не з бездушною програмою. У вас адже було дитинство? Angry birds - ціна не надто висока, щоб справжнє дитинство було і у вашої дитини, що живе в сучасному світі.

Іграшки Злі пташки припадуть до душі і тим, хто не захоплений комп'ютерними іграми. Тим більше, що вибирати іграшку можна, погодившись з конкретними побажаннями і смаками. «Будинок Іграшок» - інтернет магазин Angry birds в якому представлені у великому асортименті.

Ангри Бердз іграшки - запорука фізичного розвитку і гарного настрою

Іграшки Angry birds стимулюють рухову активність, розвивають координацію і витривалість. Купити Енгрі Бедз можна в 3-х принципово різних модифікаціях:

  • в форматі «тенісу»;
  • у вигляді мішені і «снарядів»;
  • у вигляді предметів для метання.

У першому випадку Енгрі Бердс іграшки дозволять влаштувати парні змагання. Хто знає, можливо купити іграшки Енгрі Бердз - це зробити перший крок до перемог вашої дитини на Вімблдоні.

Ангри Бердс купити заради того, щоб проводити змагання «на влучність», теж варто. Це дозволить розвинути окомір дитини і моторику плечового пояса. Використовуючи цю іграшку, ваша дитина зможе скликати друзів і влаштувати цілий турнір: враховувати окуляри, проводити змагання в кілька турів.

Ангри Берс купити як метальний снаряд - значить дати привід дитині розвиватися не тільки фізично, а й підштовхнути його фантазію. За допомогою таких «злюк» можна грати в латки, намагаючись потрапити в партнера птахом або влаштувати дуель, використовуючи птахів замість сніжок. Варіантів гри - маса.

Іграшка Енгрі Бердс: купити в магазині «Будинок Іграшок» - значить отримати якісний товар Придбати Angry Birds - купити іграшки, які відчувають великі навантаження під час експлуатації. А значить дуже важливо, щоб вони були максимально якісно виготовлені. «Будинок Іграшок» пропонує вам продукцію виключно перевірених виробників. Злі птахи, яких ми представили на своєму сайті, не тільки довговічні, але і безпечні. А це дуже важливо при рухливих іграх. Вашій дитині нічого не загрожує, навіть якщо птах потрапить йому в око. Пропонований нами асортимент гранично широкий. Злих пташок купити у нас можна найрізноманітніших. Ознайомтеся з каталогом, і ви обов'язково знайдете щось, що порадує вашої дитини і підштовхне його до здорового способу життя.