example-top-banner

Крилаті рятівники - Top Wing

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Бренди

Вік

Стать

-24% Акційний товар

Фігурка Top Wing Свіфт (E5283/E5292)

(5)

159 грн

209 грн

-24% Акційний товар
-24% Акційний товар

Фігурка Top Wing Ширлі (E5283/E5782)

159 грн

209 грн

-30% Акційний товар
-24% Акційний товар
-24% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
Ще 7 товарів

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Мультфільм Top Wing

Прем'єра мультфільму Top Wing відбулася в листопаді 2017 року. Серіал дебютував на дитячому каналі Nickelodeon у США, а через два місяці вийшов на екрани в Канаді. Барвистий і динамічний мультик так сподобався аудиторії, що творці оголосили про продовження картини й випустили другий сезон у березні 2019 року.

Помітивши популярність анімаційного серіалу серед малюків і батьків багатьох країн, виробники дитячих товарів почали ліцензійний випуск серій іграшок «Відважні пташенята». Права на виробництво фігурок героїв і аксесуарів за мотивами мультфільму придбала американська компанія Playskool, яка є частиною Hasbro Inc.

Top Wing

Сюжет анімаційного серіалу Top Wing

Юні курсанти Льотної академії прибувають до школи, щоб навчитися майстерності рятувальників. Тут вони знайомляться з інструктором Спіді та птахом-механіком Беа, які допомагають кадетам опанувати професію. Для досягнення результату у пташенят курки, сойки, тупика і пінгвіна є всі інструменти: ультрасучасні гаджети та швидкісний транспорт.

Спочатку відважні пташки вчаться літати на «модуляторі реальності» та знайомляться зі своїми транспортними засобами. Кожен з них оснащений турбодвигуном і спеціальними пристроями для проведення рятувальних операцій. Після успішного завершення навчання «Крилатий патруль» приступає до виконання справжніх завдань.

Яскрава анімація, весела музика, динамічна сюжетна лінія і доброзичливі герої роблять мультфільм цікавим для дітей і навіть дорослих. Кожна серія Top Wing викликає позитивні емоції, вчить малюків добру та взаємодопомозі, формує важливі моральні установки. У серіалі присутні й негативні герої, які допомагають протиставити добро та зло, але сюжет картини позбавлений сцен насильства.

Головні персонажі мультфільму Top Wing

Лідер команди рятувальників — блакитна сойка Свіфт. Ініціативний, товариський і веселий герой мультфільму має унікальну рису — швидко літає та маневрує. Саме тому Свіфт став пілотом помаранчевого аероплана Flash Wing, отримав костюм і захисний шолом Top Wing такого ж кольору. Пташеня координує дії загону та звертається за допомогою до наставників в критичній ситуації. Для цього його літак обладнано приладами відеозв'язку.

Мила та добродушна дівчинка-пінгвін Пенні не розлучається із замороженою рибою та ємністю з льодом, адже вона так любить холод! Цей персонаж мультфільму Top Wing впевнено відчуває себе під водою, керує швидкісним аквальотом, який може занурюватися під воду. Фірмовий колір єдиного в загоні кадета-дівчинки — рожевий.

Активний і спритний півник Род завжди готовий об'їхати острів на червоному джипі Road Wing. Герой мультфільму не любить купатися і зовсім не вміє літати, однак це не заважає йому успішно долати труднощі та знаходити вихід зі складних ситуацій.

Сором'язливий і милий атлантичний тупик Броуді любить швидкість і водні види транспорту, майстерно пересувається на механічному скейті та катері Splash Win зеленого кольору.

Всі герої багатосерійного мультфільму «Відважні пташенята» наділені особливими талантами й рисами характеру, мають різні переваги та здібності, тому кожна дитина може знайти свого улюбленого персонажа.

Top Wing

Іграшки Top Wing — для гарного настрою

Американський виробник іграшок Playskool випустив лінійку продуктів, присвячених героям мультфільму «Відважні пташенята». Це різнокольорові фігурки головних персонажів картини, транспорт, м'які іграшки Свіфта, Рода, Пенні й інших кадетів-рятувальників, великі ігрові набори.

Пластикові іграшки з улюбленого мультфільму «Відважні пташенята» виготовлені із точною деталізацією у двох розмірах: 8 см і 2,5 см. Іграшкові персонажі мають рухливі механічні деталі, завдяки чому у них повертається голова, згинаються руки-крила і ноги.

Машинки, літальні апарати та водний транспорт оснащено посадковими місцями для пілотів і кабінами, що відкриваються. До комплектів входять різнокольорові треки із засобами пересування і фігурками, покрокова інструкція та листок для колекціонування марок.

Детальність і барвистість іграшок допоможуть дітям зануритися в світ відважних кадетів і відтворити оригінальні сюжети мультсеріалу.