example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Підвіски для ліжечка і коляски

(1-24 из 127)
-25% Акція
-43% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...6

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Дитячі іграшки підвіски - яскравий світ очима немовлят

Відразу після народження малюк багато часу проводить в своєму ліжечку. Якщо спочатку він просто їсть, спить і практично не гуляє, то у віці 1,5-2 місяців період неспання збільшується, і малюк з цікавістю розглядає все навколо. Одна з найбільш цікавих і потрібних іграшок на цей період - музичний мобіль на ліжечко. Він привертає малюка спокійною, приємною музикою, яскравими кольоровими іграшками. Є мобілі на ліжечко (Київ), які проектують різні зображення на стелю. Хмари, зоряне небо, планети - можна вибрати мобіль з будь-якими проекторами.

Маленькі підвіски на ліжечко підтримують пізнавальний інтерес крихти, розвивають координацію рухів, моторику. Для розвитку тактильних відчуттів у підвіски вбудовують різні за структурою матеріали, прорізувачі, безпечні дзеркала, пластикові кільця або ключики. Здебільшого, іграшки підвіски для малюків на ліжечко оснащені спеціальним кріпленням. Вони однаково добре кріпляться на ліжечко, коляску, дитяче автомобільне сидіння. Для того щоб урізноманітнити дозвілля малюка, треба придбати кілька багатофункціональних підвісних іграшок, які можна чергувати, привертаючи увагу маляти.

Якщо вам сподобалася одна з наших дитячих іграшок підвісок, ви можете легко оформити замовлення за допомогою кошика на сайті нашого інтернет магазину Будинок іграшок. Ми доставляємо товари як по Києву, Одесі, Донецьку, Херсону, Миколаєва, Львова так і по всій Україні в лічені дні. Час на оформлення замовлення займає не більше пару хвилин, а щастя своїй дитині додати набагато більше. Інтернет магазин Будинок іграшок це ваш надійний друг у світі дитячий іграшок. Наші іграшки не залишать байдужим як дітей так і їхніх батьків, так як ми працюємо тільки з кращими постачальниками дитячих іграшок.