example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Підвіски для ліжечка і коляски

(1-24 из 156)
-20% Акційний товар
-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
-23% Акційний товар
-22% Акційний товар
-10% Акційний товар
-20% Акційний товар
-27% Акційний товар
-21% Акційний товар
-19% Акційний товар
-27% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...7

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Корисні та цікаві іграшки для візочка

Разом з першими брязкальцями багато батьків вибирають для своїх малюків яскраві іграшки на візочок. Різноманітні за формою, кольором і фактурою невеликі дзвіночки привертають увагу дитини на прогулянці та виконують роль додаткового тренажера для зорової та фізичної активності. З цією ж метою дорослі купляють підвіску на ліжечко. Зацікавившись елементами іграшки, немовля вчиться фокусувати увагу на окремих предметах, а у мами з'явиться кілька вільних хвилин для себе.

Як вибрати підвіску в ліжечко

игрушки на коляску

Купуйте товари, орієнтуючись на вік дитини. Рекомендовані вікові рамки виробники вказують на пакованні. Займати дитину різнокольоровими звірятами та геометричними фігурками можна вже з першого місяця життя, а верхня межа визначається ступенем зацікавленості самого малюка.

Вибирайте музичні іграшки на ліжечко та вироби, виконані з декількох компонентів. Чим різноманітніше за структурою, формою, звучанням і кольором будуть окремі елементи підвіски, тим краще. Така іграшка принесе максимальну користь для розвитку крихти. Якщо купуєте звичайну розтяжку, стежте за тим, щоб звук дзвіночків був мелодійним і приємним для слуху. Для електронних дитячих продуктів важливо, щоб гучність мелодії регулювалася.

Купуйте підвісну іграшку для новонароджених з безпечних матеріалів. У пріоритеті повинні бути фігурки з натуральної тканини, дерева і харчового пластику. Для м'яконабивних звіряток важлива якість виконання швів і міцність кріплення деталей.

Різновиди

Крім підвісок для ліжечка виробники пропонують інші продукти. Популярністю у молодих батьків користуються музичні мобілі, які нагадують карусель з фігурками тварин, птахів і квітів. Підійдуть такі моделі дітям 1,5–3 місяців життя. Приємна музика заспокоїть і допоможе заколисати немовля, а рухомі елементи зі світловим ефектом — розвинути навички хапання.

Деякі батьки встановлюють дугу на коляску, щоб заспокоїти або розважити малюка на вулиці. На спеціальному кріпленні в формі півкола виробники розміщують пищалки, дзеркала, елементи, що шелестять. Модель може бути знімною або стаціонарною. Перший варіант коштує дорожче.

Користь для крихти

Якщо ви вирішили купити іграшку на коляску, знайте, що цей аксесуар — не просто прикраса дитячого транспортного засобу. Такі товари допомагають навчитися фокусувати зір, розрізняти та впізнавати кольори, визначати відстань до предметів. Захоплюючи пальцями різні за текстурою матеріали підвіски, крихітка знайомиться з навколишнім світом за допомогою дотиків, а прагнення малюка дотягнутися до кубика, кільця або яскравого метелика сприяє фізичному розвитку та зміцненню м'язів.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір сертифікованої продукції, яку можна замовити з доставлянням по Києву і всій Україні.