example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Герої

Ходунки, Толокар

(1-24 из 166)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-27% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-16% Акційний товар
-30% Акційний товар
-20% Акційний товар
-29% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-33% Акційний товар
-25% Акційний товар
-29% Акційний товар

Чудомобіль-міні Крижане серце (52738)

(3)

784 грн

1 099 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
-16% Акційний товар
-30% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-23% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-19% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...7

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Як забезпечити впевненість дитини з перших кроків

толокар

Малюк вчиться ходити в перший рік свого життя, і часто це вміння дається йому складно. Освоїти такий складний навик допоможуть дитячі ходунки і толокари. Ці корисні, легкі і компактні вироби розважають і розвивають.

Оптимальний вік, щоб почати використовувати дитячі ходунки

Лікарі-педіатри рекомендують поміщати дитину в ходунки з того моменту, як вона навчилася твердо стояти на ногах і намагається самостійно ходити біля опори. Найчастіше це відбувається у віці 6-9 місяців. Але дана цифра умовна, адже все залежить від індивідуального розвитку кожної дитини. Толокар рекомендують використовувати трохи пізніше. Це наступний етап, коли малюк вже намагається ходити без підтримки.

Що необхідно враховувати, вибираючи ходунки і дитячі мобілі-толокари

Вироби цієї категорії необхідно підбирати за розміром відповідно до роста і ваги малюка. Не слід перевищувати рекомендоване виробником навантаження. Конструкція може бути цілісною або складатися. Важливий момент у виборі - колеса. Бажано, щоб їх було як мінімум чотири - чим більше, тим стійкіше обладнання. Колісна система повинна забезпечувати плавні повороти і обертання в різні боки. Також вона вимагає обов'язкового оснащення гальмівним стопором.

Сидіння вибирайте глибоке, з твердою і прямою спинкою. Внутрішній і зовнішній передні бампери покликані захистити дитину від удару при зіткненні з предметами або під час подолання порогу між кімнатами. Регульована висота дозволяє оптимально підлаштувати їх в залежності від зросту малюка. В правильно відрегульованих ходунках малюк повинен упиратися в підлогу всією ступнею, при цьому коліна і тазостегнові суглоби знаходяться в злегка зігнутому положенні.

Вибір стільниці залежить в основному від уподобань батьків: на ній можуть бути іграшки, кнопочки, вогники та музичні елементи для додаткового розвитку і стимулювання інтересу дитини. Ігрова панель буває знімною. У моделях-трансформерах можна не тільки ходити, але і сидіти. Утримувати пристрій в чистоті допоможе знімний чохол, який легко почистити або попрати.

Ходунки забезпечують комфортний і безпечний рух, розвивають координацію, дозволяють краще орієнтуватися в просторі, а також стимулюють до ходіння. Пристрій не рекомендовано використовувати дітям з порушеннями м'язового тонусу і проблемами опорно-рухового апарату.

толокар

При виборі машинок-мобілів (толокарів) варто звернути увагу на наявність стопора-обмежувача, який не дасть пристрою перекинутися назад під вагою дитини. Можливо, спочатку малюк буде використовувати транспорт як опору, катаючи його по кімнаті. Висота ручки повинна відповідати зросту дитини. Наступним етапом буде використання каталки за прямим призначенням. Кроха навчиться сідати в сідлі і, відштовхуючись ніжками, рухатися назад або вперед. Пхалки-мобілі оснащуються пластиковими або гумовими колесами. В багажник можна складати невеликі іграшки. Ціна на толокар залежить від величини, дизайну, матеріалів, популярності компанії-виробника, наявності звукового модуля, додаткових функцій і елементів.

Забарвлення бажано вибирати яскраве, щоб воно викликало інтерес у крихти. Також для залучення уваги підійдуть моделі зі звуковими і світловими ефектами. Машинки-пхалки можуть використовуватися з моменту, коли дитина зможе самостійно кататися, відштовхуючись ногами. Вони безсумнівно прослужать кілька років. Використання таких пристроїв зміцнює м'язи ніг, стимулює до самостійного пересування і формує навички ходьби.

У нашому інтернет-магазині представлен великий вибір різних виробів виробництва України і зарубіжних фірм. Батьки можуть порівняти вподобані моделі і купити якісні ходунки для дитини відповідно до віку, статі та персональних вподобань. Каталка-машинка стане відмінним подарунком для малюків постарше і викличе масу позитивних емоцій.