example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

дерев'яні конструктори

(1-24 из 44)
Komarov TOYS

Шнурівка Квіточка(K122)

135 грн

Шнурівка Сонечко(К 108)

135 грн

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
12

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

дерев'яні конструктори

Граємо всією сім'єю: дерев'яні конструктори

Конструювання з дерев'яних деталей — це розвага, відома з давніх часів. Дерев'яними іграшками грали багато поколінь. У сучасному світі деревина є екологічною альтернативою розповсюдженому бездушному пластику. Дерев'яний конструктор виготовляють із цілком натуральних матеріалів, найчастіше — із багатошарової фанери. Завдяки застосуванню сучасного обладнання виробникам вдається досягти високої геометричної точності кожної деталі. Елементи збираються без використання клею. Багато брендів відмовляються від залучення лакофарбових покриттів, віддаючи перевагу якісній шліфовці, що зберігає природний фактурний малюнок деревини.

Дерев'яні іграшки — можливість побудувати цілий світ

Це універсальна розвага, що сподобається хлопчикам і дівчаткам, малюкам та підліткам. Кількість елементів, їхній вигляд і величина впливають на складність збірки. Від цього також залежить і ціна набору. Збирати моделі можна самостійно або в компанії батьків і друзів. Комплекти постачаються разом із чіткими, простими, ілюстрованими інструкціями. Дотримуючись їх, створити готову модель зможе навіть дошкільник. Зібрана конструкція стане чудовим поповненням колекції, а ще її можна розбирати і збирати наново безліч разів.

Дерев'яні конструктори і кубики стимулюють творчі здібності. Як справжній інженер або архітектор, дитина створює будівлі або транспортні засоби, розвиваючи дрібну м'язову моторику і просторову уяву. Малюк вчиться планувати і уявляти, який матиме вигляд зібрана модель. Це захоплюючий процес, можливість зібрати разом всю сім'ю, провести час весело і з користю.

Застосовуючи безпечну та екологічно чисту деревину без додавання будь-яких токсичних матеріалів, сучасні виробники пропонують дітям величезний вибір комплектів для самостійної збірки. Навіть найменші можуть сміливо грати, не боячись впливу шкідливих хімічних речовин або барвників.

Для великих і маленьких

У каталозі представлені комплекти для будь-якого віку та інтересів. Набори з великими блоками, призначені для малюків від півтора років, є ефективним інструментом для розвитку логічного мислення і математичних здібностей. Паралельно дитина розвиває координацію, учиться розрізняти форми і фактури.

Для трохи старших малюків згодяться набори з кількома рівнями складності. Із ними дитина навчиться читати технічні схеми і не просто складати деталі, а тренувати об'ємний зір і просторову уяву.

дерев'яні конструктори

Дерев'яний 3D-конструктор дозволяє створювати функціональні рухомі моделі. Це справжні механічні конструкції, які дозволять познайомитися з основами фізики, механіки та структурної інженерії.

У нашому каталозі зібрані найкращі пропозиції від провідних виробників із України та інших країн. Залежно від віку і захоплень дитини на сайті легко вибрати і купити кубики, дерев'яні конструктори, набори для творчості, настільні ігри та інші дитячі товари. Ми здійснюємо доставку по Києву та інших містах України.