Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Всі значення

Вид іграшки

Герої

Все герої

Велосипеди та беговели

(1-24 из 193)
medalmedalХіт продажу
-10% Акція

Велобіг Yvolution Velo Flippa 2в1 бла...

3 599 грн

3 999 грн

-40% Акція

Велосипед Smart Trike Dream 4 в 1 Зел...

2 999 грн

4 999 грн

-40% Акція

Велосипед Smart Trike Dream 4 в 1 Бла...

2 999 грн

4 999 грн

-13% Акція

Велобіг YVolution Velo зелений (100001)

1 999 грн

2 299 грн

-41% Акція

Велосипед Smart Trike Glow 4 в 1 Зеле...

2 099 грн

3 549 грн

-41% Акція

Велосипед Smart Trike Glow 4 в 1 Роже...

2 099 грн

3 549 грн

Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...9

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Велосипеди - спорт і користь з дитинства

З часів своєї появи, близько двох століть тому, велосипед впевнено котиться по світу. Напевно і ви з нетерпінням чекали того моменту, коли ваша дочка досить підросте і ви зможете купити велосипед для дівчинки - найперший в її житті. Вибираючи дитячі велосипеди для дівчаток важливо звернути увагу на кілька моментів:

  • Наявність знімних страхувальних коліс. Дитині психологічно легше навчитися кататися, знаючи, що у нього є страховка і ймовірність впасти і вдаритися вкрай мала. Пізніше, коли новий вид транспорту буде освоєний, такі колеса можна зняти і вже ніщо не буде заважати дитині насолоджуватися швидкістю.
  • Легкість, але міцність конструкції. Дитячий велосипед для дівчаток виготовляють переважно з сучасних легких і надійних матеріалів, що дозволяють дитині з легкістю управляти цим транспортним засобом.
  • Комфортні складові. Зручне сидіння, м'які ручки-грипси, наявність дзеркала заднього виду або зручного кошики для речей, регульована висота керма - все це - невід'ємні частини сучасних велосипедів.
  • Яскраві кольори. Звичайно ж, під вашим керівництвом юна велосипедистка освоїть всі необхідні правила безпечної поведінки на вулиці і велосипедній доріжці, але, тим не менш, нехай яскраве розфарбування рами і крил, а також світловідбивачі, стануть додатковою страховкою вашої дитини.

Дитячий велосипед - правильний відпочинок

Ми рекомендуємо купити дитячий велосипед якомога раніше, адже чим раніше ваша дитина навчиться кататися, тим раніше для вашої родини настане пора насичених і цікавих сімейних поїздок, ідилічних пікніків на свіжому повітрі і пізнавальних подорожей. Велосипеди для підлітків дівчаток та хлопчиков і для самих маленьких - у нас Ви знайдете будь-яку модель. А коли ваша дочка чи син підросте і навчиться витримувати більш тривалу їзду в сідлі, ви зможете разом освоїти всілякі велосипедні маршрути по найбільш мальовничих куточках країни. Потрібно буде тільки змінити її дитячу "робочу конячку" на більш пристосований для цього велосипед - його ви також знайдете в магазині "Будинок Іграшок", в якому представлені найрізноманітніші велосипеди підліткові для дітей. Купуючи велосипед, ви купуєте можливість стати сильнішими, міцнішими і здоровішими, побачити світ і підкорити власні спортивні вершини.