example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Герої

Скейти

(1-24 из 59)
paymentpartpaymentpartОплата частинами

Скейт GO Travel Fuzion 56 cм (LS-P2206F)

(5)

1 209 грн

medalmedalХіт продажу
-20% Акція

Скейт Shantou Jinxing PU (SC0151)

615 грн

769 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-21% Акція
-24% Акція

NEW

Новинка
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Дитячі скейти

Дитячі скейти вже не рідкісні для нас слова «скейт» і «скейтборд» досить знайомі підростаючому поколінню.

Дійсно, адже скейтбординг - це дуже популярні і бурхливо розвиваючийся екстремальний вид спорту. Зрозуміло, діти від 7-ми років з інтересом спостерігають, як їхні друзі постарше хвацько роз'їжджають на невеликих дошках з коліщатками і їм теж хочеться спробувати. Дитячі скейти купити не так просто, потрібно вибирати вироби вищої якості, оптимального розміру відповідного певного віку дитини. Крім того, існує ще ряд вимог, які пред'являються до скейту для маленьких непосид.

Дитячі скейти: ціни і особливості вибору

Скейт купити (Київ) для дітей не так просто, слід уважно поставитися до вибору, адже від цього залежить безпека дитини.

  • Дека. Декою називають дошку, яка є підставою скейта. Вона має загнуті кінці: піднятий перед і опущена вниз задня частина. Ширина дошки може бути різною: чим менше вік дитини (скейтборд для дітей призначений для непосид від 7-ти років), тим вона більш вузька. Крім того, виріб повинен бути виготовлен з міцних матеріалів, здатних витримати часті удари. Скейтборд для хлопчиків повинен мати міцну деку.
  • Підвіски. Деки мають підвіски, які пов'язують її з колесами. Чим вони товщі, тим вся конструкція в цілому надійніше. Найчастіше вони виробляються з металу. Тому потрібно купити дитині скейтборд з надійною підвіскою.
  • Колеса. На підвіски надягають колеса, які можуть бути різними за розміром, залежно від вікового призначення скейта. Чим м'якше колеса, тим краще зчеплення з дорогою, тому виготовляють їх з поліуретану - для категорії скейти для дітей це ідеальне рішення.

Перш ніж вибрати дитячий скейтборд, купити необхідно захисну амуніцію для дитини, щоб уникнути травм.

Дитячі скейтборд купити в Україні

Скейт дитячий, купити (Київ) який буде не складно для батьків з будь-яким бюджетом - це реальність! У нашому інтернет-магазині є великий вибір скейтборду: високоякісних, надійних і зручних в управлінні, як раз те, що необхідно для початківців юних скейтбордистів!

Щоб купити скейтборд дитячий, необхідно вибрати найбільш привабливу для вас модель і натиснути відповідну кнопку. Оригінальний скейт для дітей, купити з оперативною доставкою, щоб якомога швидше порадувати вашого непосиду. Скейт для дітей - відмінний подарунок і корисна покупка! Якісний скейтборд - купити для дітей в інтернет магазині "Будинок Іграшок".