example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Герої

Залізниці та потяги

(1-24 из 180)
medalmedalХіт продажу
-33% Акційний товар
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
-30% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-30% Акційний товар
-56% Акційний товар
-40% Акційний товар
-26% Акційний товар
-56% Акційний товар
-40% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-40% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...8

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Дитяча залізниця: розвага для дітей і дорослих

Важко знайти дитину, яка б не тішилася при вигляді дитячої залізниці, що самостійно рухається. Із моменту появи іграшка зазнала безліч трансформацій, але популярність її залишається незмінною. На зміну паперовим і бляшаним залізницям прийшли іграшки, виконані з дерева, пластику і металу. А діючу парову машину замінили електродвигуни, що працюють від мережі або батарейок. Серед представлених на ринку товарів для дітей знайдуться і варіанти для найменших — яскраві пластикові паровозики, що приводяться в рух вручну.

Іграшкові поїзди з дерева

Як правило, такі вироби повністю виконані з деревини твердих порід. У комплекти входять рейки, паровоз і кілька вагонів, пофарбованих у червоний, зелений, жовтий або інший соковитий колір. Дорога збирається за принципом пазлів або за допомогою магнітного контакту. Разом із локомотивом у набори входять аксесуари (дерева, будівлі, мости, залізничні знаки), що допомагають урізноманітнити гру.

Дерев'яний іграшковий поїзд з ручним керуванням вибирайте малюкам у віці 2–4 років. У цей період дитина прагне до самостійності і напевно захоче катати поїзд залізницею самотужки. Дітям старшого віку можна придбати моделі на радіокеруванні.

ЖЕЛЕЗНЫЕ ДОРОГИ И ПОЕЗДА

Вироби із пластику та металу

Більшість виробників виготовляють іграшки з пластику. Така популярність матеріалу цілком зрозуміла — він міцний, гнучкий і недорогий. Із пластику відливають дрібні і великі деталі, створюють точні конструкції і яскравий ландшафт. Пластикова іграшкова залізниця буде цікава і малюкам, і підліткам. Для більш юної аудиторії підійдуть моделі з великими елементами, а дітям 8–13 років запропонуйте реалістичні варіанти з електронним управлінням поїзда на вузьких рейках.

Щоб досягти високої деталізації залізниці, у виробництві використовують метал. Такі вироби найбільш дорогі. Металеві моделі максимально схожі на справжні потяги і навіть виконуються в масштабі 1:87, 1:120 або 1:160. Існують і інші типорозміри, але вони менш популярні в Україні.

Комплектація

Пасажирські та вантажні дитячі поїзди, що реалізуються в інтернет-магазинах, мають різну комплектацію. Більшість наборів включають:

 • один або кілька вагонів;
 • локомотив;
 • прямі рейки;
 • радіусні рейки;
 • фігурки чоловічків (машиністи, робочі, пасажири);
 • мініатюрні будівлі, рослини, тунелі, мости;
 • тварини;
 • світлові і звукові ефекти.

Перехрестя, що допомагають змінювати напрямок руху, зазвичай у комплект не входять, їх доведеться купувати окремо. Можна вибрати залізницю з мінімальною комплектацією і купити бажані деталі додатково.

ЖЕЛЕЗНЫЕ ДОРОГИ И ПОЕЗДА

Як вибрати

При виборі варто враховувати чотири основні правила.

 • Вік дитини. На думку психологів, не варто пропонувати залізницю малюкові молодше півтора року. Для дітей 1,5–5 років у пріоритеті безпека і якість залучених матеріалів.
 • Спосіб збірки конструкції. Подумайте, чи зможе син або дочка самостійно впоратися зі збіркою рейок в кільце або більш складну форму.
 • Надійність стикування. Елементи залізних, дерев'яних або пластикових рейок повинні надійно кріпитися між собою, від цього залежить якість гри.
 • Сертифікація товару і застосування безпечних для здоров'я дітей матеріалів (барвники, дим, обробка поверхонь).

Яку користь приносять

Збірка залізних елементів у єдину конструкцію розвиває просторове мислення, тренує посидючість і сприяє розвитку уяви. Маніпуляції дрібними деталями стимулюють розвиток координації та спритності, моторики пальців і мови. Стикаючись з новими поняттями, діти розширюють словниковий запас і кругозір. Гра з поїздом дарує позитивні емоції і об'єднує всіх членів сім'ї.

Де придбати

Придбати дитячу залізницю з доставкою по Києву та інших містах країни можна в «Будинку іграшок». У каталозі представлені товари для дітей різного віку. Продукція сертифікована і обов'язково порадує вас і ваших дітей.