Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Всі значення

Вид іграшки

Герої

Міська техніка

(1-24 из 302)
-20% Акція
crystalcrystalЕксклюзив
Міська техніка - Іграшкова машинка Сміттєвоз Дасті Jakks Pacific (74421)

Іграшкова машинка Сміттєвоз Дасті Jak...

(5)

1 599 грн

1 999 грн

medalmedalХіт продажу
Міська техніка - Евакуатор Mercedes-Benz Sprinter c джипом BRUDER (2535) (02535)

Евакуатор Mercedes-Benz Sprinter c дж...

(0)

1 224 грн

-19% Акція
Міська техніка - Евакуатор з навантажувачем і джипом BRUDER (2750)

Евакуатор з навантажувачем і джипом B...

(4)

1 289 грн

1 599 грн

Міська техніка - Сміттєвоз SCANIA BRUDER (3560) (03560)

Сміттєвоз SCANIA BRUDER (3560)

(0)

1 827 грн

Міська техніка - Сміттєвоз MАN TGA BRUDER (2764) (02764)

Сміттєвоз MАN TGA BRUDER (2764)

(0)

1 223 грн

Міська техніка - Lena Сміттєвоз (4416)

Lena Сміттєвоз (4416)

(0)

359 грн

123...13

Тільки сертифіковані іграшки

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Найкращий подарунок для хлопчиків різного віку: дитяча міська техніка

Абсолютна більшість хлопчаків не проходять байдуже повз прилавки з іграшкової міської технікою. Захоплений погляд дитини дає зрозуміти, що маленька копія пожежної машини, підйомного крана або екскаватора - завжди бажаний подарунок. Така іграшка допоможе хлопчикові приміряти на себе різні професії і зануритися в світ велетенських машин.

Моделі бензовозів, вантажівок і бульдозерів відрізняються високою деталізацією і схожістю з оригінальними автомобілями. А рухливі деталі, звукові і світлові ефекти привносять в гру непередаваний реалізм.

Транспорт у масштабі

Особливою популярністю у майбутніх будівельників і водіїв користуються масштабовані автомобілі міський техніки. Виробники випускають скромні за розміром (10,5 см) і великі (58 см) моделі авто- і електротранспорту в масштабі 1:87, 1:40, 1:60. В інтернет-магазинах України представлені зменшені копії справжніх трамваїв, автобусів, сміттєвозів, самоскидів і тракторів. Завдяки спеціальним механізмам, мініатюрні елементи таких машин повністю функціональні: їх дверцята відкриваються і закриваються, ковші піднімаються, вежі кранів розгортаються, а кузова - перекидаються. Машинки комплектуються запасними гумовими колесами, додатковими баками, фігурками робітників і іншими аксесуарами.

Ігрові набори з автомобілями і спеціалізованої міської технікою

Урізноманітнити і доповнити гру допоможуть спеціальні набори. У них можуть входити:

  • яскраві килимки з дорожньою розміткою;
  • знаки;
  • легкові автомобілі;
  • відділок поліції;
  • дерева з пластика;
  • дорога;
  • ремонтна бригада.

З цими додатковими елементами малюк легко відтворить сюжет з мультфільму про доблесних пожежників або придумає свою неповторну історію. Якщо ви хочете урізноманітнити дозвілля синочка і додати в гру пізнавально-навчальні моменти, придбайте набір спецтехніки для дітей.

Військові машини

Хлопчику, який мріє про військову славу, презентуйте в подарунок танк, броньовану вантажівку або транспортний літак. Безсумнівний плюс цих моделей - можливість приводити їх в рух за допомогою пульта дистанційного керування. Радіокеровані танки мобільні і здатні підніматися по похилій поверхні навіть під кутом в 35 °. Висока прохідність забезпечується ресорами. Деякі моделі дитячих бойових машин стріляють спеціальними снарядами. Ця дія супроводжується характерним звуком, а стовбур рухається вгору і вниз.

Якість і матеріали

Найчастіше спецтранспорт виготовляють з міцного пластику. Але є моделі, в яких окремі частини виконані з металу і гуми. Зустрічаються і практично повністю металеві іграшки, проте ціни на дитячу спецтехніку з цього матеріалу будуть вище.

Продукти, які представлені на сторінках каталогу, виконані з безпечного для здоров'я дітей пластику. У виробництві серій для маленьких дітей використовуються спеціальні міцні і нетоксичні пластмаси, які витримують будь-які «аварії» і «катастрофи».

Чим корисні

Навантажувачі, евакуатори, позашляховики - провідники дітей в світ фантазії. Уява допомагає юним водіям, льотчикам і танкістам пізнати себе, навчитися творити і розвинути емпатію. Радіокеровані моделі розвивають окомір, координацію і дрібну моторику. А ігри в компанії друзів дають неоціненний досвід спілкування, вчать співпраці і командній роботі.