26 Березень – 30 Квітень

До 45% знижки на My little pony

До кінця акції:

Такі милі, граційні та яскраві іграшки, які люблять всі дівчатка — My Little Pony зі знижкою до 45% від «Будинок іграшок»!

Обирайте улюблених поні та аксесуари для них, та дайте уяві вашої донечки поринути у світ фантазій, де панує добро та щирість! Це безпрограшний варіант подарунку для будь-якої маленької принцеси. Особливо, якщо вона любить мультсеріал «Дружба — це диво», адже іграшки бренду My Little Pony – це точні копії персонажів цього мультика.

Скористайтеся нагодою придбати один з найкращих варіантів подарунку для дівчаток на 45% дешевше!

* Акція діє з 14.03.2019 р. до 30.04.2019 р. в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, зокрема в інтернет-магазині bi.ua.

** Знижки, надана в межах цієї акції розповсюджується на визначений асортимент товарів «My Little Pony». Кількість акційних товарів обмежена.

*** Під фразою "знижка до 45%" мається на увазі розмір знижки в діапазоні від 16% до 84% на визначений перелік товарів. Розмір знижки на кожен конкретний товар, представлений в цій акції, Організатор/Виконавець визначає самостійно у встановленому діапазоні.

**** Знижка, надана в межах акційної пропозиції, не поєднується з іншими акціями, що діють в мережі магазинів «Будинок іграшок» або на сайті bi.ua, а також не поєднується зі знижкою, що надана Карткою постійного клієнта.

Товари, що беруть участь у акції ( 1-24 из 99 )

Фільтри

Категорія

Наявність в магазинах

Показати більше

Ціна

до

Бренди

Вік

Герої

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Всі значення

Ефекти

Головні персонажі

Всі значення

Другорядні персонажі

Всі значення

Особливість

paymentpartpaymentpartОплата частинами
-21% Акція

Ігровий набір My Little Pony The Movie Замок (C1058)

(5)

1 299 грн

1 639 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акція
-33% Акція
-21% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-38% Акція
-37% Акція
-62% Акція
123...5