example-top-bunner

07 Лютий – 11 Березень

50% знижки на другу кицю

До кінця акції:

Отримайте знижку 50% на другий ігровий набір «Кошеня у молоці»!

Усі без винятку полюбляють приємні сюрпризи. Згадайте той момент, коли отримуєш подарунок і не знаєш, що всередині. Коли, завмираючи серцем, розпаковуєш паковання і лиш здогадуєшся, який сюрприз на тебе чекає.

Ви можете подарувати ці незабутні емоції своїй дитині з оригінальним подарунком-сюрпризом «Кошеня у молоці» від виробника Hasbro. Це невеличкий ігровий набір, який містить цікавинки:

  • фігурка котика;
  • два аксесуари;
  • маса для ліплення;
  • наклейка.

Все це вміщується до маленької, але такої милої коробки у вигляді пакетика з-під молока. Ні ви, ні дитина не знаєте, яка фігурка буде всередині. А купуючи зараз два набори Lost Kitties, ви отримуєте другий набір зі знижкою 50%.

* Акція діє із 7.02.2019 р. до 11.03.2019 р. в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, зокрема в інтернет-магазині bi.ua.

** Під знижкою 50% на другий іграшковий набір, мається на увазі, що при придбанні Іграшкового Набору «Кошеня у молоці» серії «Lost Kitties» (арт. E4459) покупець має можливість отримати знижку в розмірі 50% на аналогічний товар.

*** Кількість акційних товарів обмежена.

**** Знижка надана в межах даної пропозиції не підсумовується з іншими акціями, що діють в мережі магазинів «Будинок іграшок» або на сайті bi.ua, а також не підсумовуються зі знижкою, що передбачена Карткою постійного клієнта.

***** Організатор / Виконавець акції не відповідає за друкарські помилки та залишає за собою право на зміну умов акції.

****** Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного на рекламному матеріалі.

Товари, що беруть участь у акції (1)

Фільтри

Категорія

Спецпропозиція

Ціна

до

Бренди

Вік