example-top-banner

06 Серпень – 16 Вересень

М’яка іграшка Fancy у подарунок

До кінця акції:

Одна іграшка – добре, а дві – ще краще! Тим паче, якщо це м’яка іграшка Fancy, яка змінює емоції. Саме зараз є чудова нагода купити класичного м’якого пухнастика та отримати у подарунок іграшку, яка може посміхатися, дивуватися, сумувати, насуплюватись чи показувати язика. ;-)э

Поспішайте придбати іграшку Fanсy та отримати ще одну на вибір у подарунок!

* Акція діє в період з 06.08.2019 до 16.09.2019 в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, зокрема в інтернет-магазині bi.ua.

* Під подарунком мається на увазі, що за умови купівлі акційної одиниці товару ТМ FANCY, покупець має право придбати м’яку іграшку ТМ FANCY серії «Міміки» (арт. EDI0U, або ELV0U, або ESO0U, або EDR0U, або EKT0U, або EOZ0U) за акційними умовами. У такому випадку до акційної пропозиції (одна одиниця акційного товару та один подарунок) застосовується знижка, яка дорівнює вартості м’якої іграшки ТМ FANCY серії «Міміки» з ПДВ.

*** В межах дії даної акційної пропозиції до акційних товарів не застосовуються інші акції, що діють в мережі магазинів «Будинок іграшок», а також не діє знижка, що надана Карткою постійного клієнта.

Товари, що беруть участь у акції ( 1-24 из 91 )

Фільтри

Категорія

Ціна

до

Вік

Стать

medalmedalХіт продажу
-21% Акція
-20% Акція
-21% Акція
medalmedalХіт продажу
-20% Акція
medalmedalХіт продажу
-19% Акція

Закоханий Ждун Fancy (ZDU0L)

276 грн

339 грн